آئین تودیع و معارفه سرپرست جدید شبکه بهداشت کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 212 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:56 ب.ظ، دوشنبه، 22 خرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

مراسم تودیع و معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی برگزار شد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ در راستای تکریم زحمات علی ساور علیا مدیریت سابق شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی و معارفه علیرضا صفایی مدیریت جدید این شبکه مراسم تودیع و معارفه ای در شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی برگزار شد.

در این مراسم بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید علی ساور علیا مدیریت پیشین این مرکز به بیان سخنانی پرداخت و ضمن تشکر از کلیه زحمت کشان عرصه سلامت ارائه عملکرد مختصری داشت و در ادامه نیز صفایی سرپرست جدید شبکه بهداشت گفت: موفقیت در سیستم بهداشت و درمان نیازمند همدلی و یکپارچه گی افکار می باشد.

هنرور نیز ضمن تشکر از زحمات ساور علیا به توانایی های علیرضا صفایی پرداخت و امید روزهای پر از تلاش و موفقیت را برای بهداشت و درمان شهرستان داشت.

پس از سخنرانی جمالی فرماندار شهرستان کردکوی هدایایی به رسم یادبود به علی ساورعلیا تقدیم شد و حکم مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی از سوی دکتر فاضل ریاست دانشگاه علوم پزشکی گلستان با دستان دکتر هنرور معاون بهداشتی وی تقدیم علیرضا صفایی سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان کردکوی گردید.

گفتنی است؛ هنرور معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی، رستمانی سرپرست حراست دانشگاه علوم پزشکی، صداقت معاونت فنی مرکز بهداشت استان، فرماندار، شهردار و برخی از مسئولین شهرستانی و مسئولین واحد های ستادی شبکه بهداشت و درمان در این مراسم حضور داشتند.

تصاویری از این مراسم:

انتهای پیام/

ارسال نظر