آئین تودیع و معارفه فرماندار کردکوی/مجتبی جمالی فرماندار جدید کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 985 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:40 ب.ظ، پنج شنبه، 11 اردیبهشت، سال 1393 نظرات بدون نظر

آئین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان کردکوی صبح امروز با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در تالار شهید بهشتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کردکوی برگزار شد.

IMG_0082به گزارش خبرنگار رادکانا، آئین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان کردکوی رأس ساعت 11:30 صبح امروز با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان، امام جمعه کردکوی، در تالار شهید بهشتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کردکوی برگزار شد.

در این مراسم معاونان استاندار گلستان، امام جمعه کردکوی، جمع کثیری از مسئولین شهرستانی، فرماندهان نظامی و انتظامی، گروه ها، نخبگان و اقشار مختلف مردم حضور داشتند.

در این مراسم از زحمات چهارساله رمضانعلی الیاسی، فرماندار سابق کردکوی تقدیر شد و مجتبی جمالی به عنوان فرماندار جدید کردکوی انتخاب شد.

امروز آئین تودیع و معارفه فرماندار کردکوی تالار شهید بهشتی کردکوی مملو از جمعیت بود؛ جمعیتی که آمدند تا از زحمات چندساله رمضانعلی الیاسی تقدیر و تشکر کنند و خدمات چند ساله وی را ارج نهند و همچنین آمدند تا انتصاب مجتبی جمالی فرماندار جدید شهرستان را به وی تبریک بگویند.

بسیاری از ادارات، شخصیت ها، گروه ها و قشرها با اهداء هدایا و لوح سپاس از زحمات چند ساله رمضانعلی الیاسی تقدیر و تشکر بعمل آورند.

ارسال نظر