آب شرب روستای میاندره بهداشتی نیست
تعداد بازدید تعداد بازدید: 754 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:16 ق.ظ، پنج شنبه، 27 خرداد، سال 1395 نظرات یک نظر

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی گفت: متأسفانه آب روستای میاندره طی دو ماه اخیر کلرزنی نشده و بهداشتی نیست که اگر بیماری از طریق این آب سرایت کند شاید مهار آن مشکل باشد.

IMG_8584به گزارش سرویس سلامت رادکانا، دکتر علی ساورعلیا رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی در خصوص مشکل آب شرب روستای میاندره به خبرنگار ما گفت: یکی از اقداماتی که جزو وظایف شبکه بهداشت و درمان است و باید در سطح شهرستان انجام دهد رسیدگی به کلرزنی آبها و تأیید مقدار کلر آن می باشد.

وی با بیان اینکه کلرزنی آب مصرفی در تمامی نقاط شهرستان کردکوی به خوبی انجام می شود و شبکه آب تحویل آبفا و آبفار داده شده، افزود: تنها روستایی که آب شرب آن تحویل آبفار نشده است که نگرانی های زیادی را برای ما و مردم بوجود آورده آب شرب روستای میاندره است.

ساورعلیا اظهار متذکر شد: متأسفانه آب روستای میاندره طی دو ماه اخیر کلرزنی نشده است که اگر بیماری از طریق این آب سرایت کند شاید مهار آن مشکل باشد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی آب شرب روستای میاندره را غیربهداشتی عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه آب این روستا تحویل آبفار نیست مکاتبات متعددی با دهیار و شورای اسلامی این روستا داشتیم و در جلسات شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان هم مورد بحث قرار گرفت و باید هرچه زودتر در این خصوص تصمیمات لازم گرفته شود تا شاهد بروز مشکلات میکروبی و بهداشتی نباشیم.

وی ابراز امیدواری کرد: اگر آب شرب روستای میاندره تحویل آبفار شود دیگر مشکل بهداشتی آب در این روستا رویت نخواهد شد.

انتهای پیام/

جبار می گوید:

بدن دست شما که مفت مفت جیب مردم خالی کنید همانند گاز و برق.انموقع که مردم روستا خودشان لوله گذاری کردند کجا بودید

ارسال نظر