آخرین خبر :حسن صادقلو استاندار گلستان شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 636 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:05 ب.ظ، یکشنبه، 14 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

طبق پیش بینی گلستنان ما حسن صادقلو در جلسه امروز هیئت دولت به عنوان هفتمین استاندار گلستان معرفی شد .

thumb271-b3793ee048f1604c834dfcc6db19381f

به گزارش رادکانا به نقل از گلستان ما ؛ چند ساعت پیش ، این پایگاه خبری را روی خروجی خود قرار داد که هیئت دولت امروز بعد از ظهر استاندار گلستان را تعیین خواهد کرد و از بین دو گزینه بومی صادقلو و غیر بومی مجیدی یک نفر را به عمارت استانداری می فرستد .

این پیش بینی و بصیرت گلستان ما درست از آب در آمد و در جلسه هئیت دولت که عصر امروز برگزار شد حسن صادقلو به عنوان هفتمین استاندار گلستان معرفی شد .

این در حالیست که جواد قناعت استاندار گلستان فردا به سفر حج می رود و با این حساب از همین حالا باید صادقلو کار خود را آغاز کند .

صادقلو اهل شهرستان رامیان بوده و دارای عناوینی چون نمایندگی مجلس در سال 63 و معاونت آموزش و پرورش بوده است .

شامگاه جمعه شب توافقی بین 4 نماینده استان و آیت الله نورمفیدی در مورد صادقلو برگزار شد هر چند دکتر صابری آن را رد کرد اما انتخاب امروز نشان داد که در عصر اطلاعات نمی توان افکار عمومی را دور زد .

از طرفی منابع خبری از واکنش مناسب دکتر طاهری نماینده گرگان و آق قلا به صادقلو خبر دادند و گفته اند که وی گفته  چرا عباسی نماینده گنبد در جلسه صبح شنبه شرکت نکرده است .

گلستان ما این انتخاب را به آقای صادقلو تبریک گفته و صمیمانه آرزو می کند که وی در دوران کاری خود بر مبنای اعتدال و تاسی از ولایت به توسعه و آبادانی استان گلستان بپردازد .

ارسال نظر