آخرین دفاع “مهدی هاشمی” آماده است/یک الی۲هفته بعد از دفاع آخر حکم صادر می‌شود/آیت الله هاشمی از اول تاکید داشت که همه چیز قانونی باشد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 437 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:58 ب.ظ، جمعه، 19 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

وکیل مهدی هاشمی در مورد زمان صدور حکم نهایی گفت: معمولا ظرف یک الی دو هفته بعد از دفاع آخر ختم رسیدگی اعلام و حکم نهایی صادر می‌شود.

image83909به گزارش رادکانا، محمود علیزاده طباطبایی وکیل مهدی هاشمی در گفت وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا در خصوص آخرین وضعیت پرونده مهدی هاشمی گفت: تا کنون 26 جلسه دادگاه برای بررسی اتهامات مهدی هاشمی برگزار شده و ما دفاعیاتمان را در این جلسات ارائه دادیم.

وی افزود: در حال حاضر ختم رسیدگی به پرونده توسط دادگاه اعلام نشده و دادگاه تنها تنفس اعلام کرده تا به دلایل ما رسیدگی شود تا در صورت نیاز دلایل ما مورد بررسی قرار گیرد و یا اینکه آخرین دفاع گرفته شود.

علیزاده طباطبایی گفت: زمان اخذ آخرین دفاع بر عهده دادگاه است و دادگاه باید تحقیقاتش را تکمیل کند تا ما آخرین دفاع را ارئه دهیم.

وی اظهار داشت: ما دفاع آخر را آماده کرده‌ایم؛ این دفاع شامل همان دفاعیات قبلی است که به صورت مبسوط تر و کامل تر به صورت یکجا ارائه می شود.

وکیل مهدی هاشمی در مورد زمان صدور حکم نهایی گفت: معمولا ظرف یک الی دو هفته بعد از دفاع آخر ختم رسیدگی اعلام و حکم نهایی صادر می‌شود.

وی در پایان افزود: آیت الله هاشمی از روز اول تاکید داشت که همه چیز قانونی انجام شود و ما هم امیدواریم که همین طور شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر