آخرین مهلت بخشودگی جرایم ۱۰۰ درصدی تأمین اجتماعی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 515 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:18 ب.ظ، پنج شنبه، 21 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

آخرین مهلت بخشودگی جرایم ۱۰۰ درصدی تأمین اجتماعی تا تاریخ ۱۹/۱۰/۹۲ اعلام شد.

ImageThumb2به گزارش خبرنگار رادکانا، علی عرب رئیس اداره تأمین اجتماعی کردکوی در گفتگو با خبرنگار رادکانا گفت: تمامی کارفرمایان کشاورزی، صنعتی و صنفی کردکوی که دارای بدهی لغایت اسفند 91 به سازمان بیمه تأمین اجتماعی می باشند چنانچه تا تاریخ 19/10/92 جهت پرداخت یا ترتیب پرداخت به شعبه تأمین اجتماعی کردکوی مراجعه نمایند از 100 درصد بخشودگی جرایم و خسارات متعلقه برخوردار خواهند شد.

وی در ادامه افزود: کارفرمایان محترم در صورت پرداخت یکجا جرایم از 100 درصد بخشودگی برخوردار خواهند شد و در صورت پرداخت اقساطی تعداد اقساط باید طوری تنظیم شود که تا پایان سال 92 به اتمام برسد.

عرب در پایان یادآور شد: ضمنا شعبه تأمین اجتماعی کردکوی تا ساعت 12 شب مورخ 19/10/92 آماده رسیدگی به پرونده های بخشودگی جرایم کارفرمایان می باشد.


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

ارسال نظر