آخرین کلاس توجیهی هیئت نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا
تعداد بازدید تعداد بازدید: 655 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:44 ب.ظ، پنج شنبه، 23 خرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

آخرین کلاس توجیهی هیئت نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا ساعت ۱۸عصر روز چهارشنبه ۲۲/۳/۹۲ در سالن اجتماعات جهاد کشاورزی شهرستان کردکوی برگزار شد.

nzaratp-1به گزارش خبرنگار رادکانا، این جلسه با حضورصالح افتخاری رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهروروستا، حجت الاسلام والمسلمین دیندار روحانی و سخنور مراسم، مهدی بیدرنامنی (بیدلی) دبیر ستاد انتخابات شهرستان در جمع ناظران انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزارشد.

 حجت الاسلام والمسلمین دیندار گفت: اسلام به پایداری و پافشاری رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) در ایران پاگرفت و رسالت جهانی خود را از ایران برای جهانیان شروع کرد و اگر نبود پایداری آن مرد صالح امروز ما به این عظمت و بزرگی دست نمی یافتیم.

وی افزود: ایام انتخابات با ایام میلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع)، حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و حضرت زین العابدین (ع) واعیاد شعبانیه همزمان شده است که این اسم ها برای انقلاب اسلامی معنی دار است و شالوده نظام براساس افکار و رفتاراین انسانهای بزرگ که در تاریخ پیچ بزرگ ایجاد کردند گره خورده است.

دیندار تصریح کرد: حماسه بزرگ سیاسی در پیش است و ما باید در این حماسه نقش ایفا کنیم تا بتوانیم در جهت منویات مقام معظم رهبری با حماسه سیاسی حماسه اقتصادی در جهت رفع معیشت مردم را داشته باشیم.

 . بیدر نامنی دبیر ستاد انتخابات شهرستان در این کلاس توجیهی با اشاره به اهمیت انتخابات توصیه کرد: رعایت شئونات انتخابات بشکلی که در صورتی که با توجه به تمهیدات اندیشیده شده اگر احیانا اختلاف نظری یا اعتراض و یا مشکلی پیش آمد با هماهنگی نماینده فرماندار با رعایت شئونات و منزلت اجتماعی مردم و انتخابات نسبت به آن رسیدگی شود،چینش مبلمان محل اخذ رای، مشخص شدن اعضاء صندوق، مهرزدن بموقع تعرفه ها، چسباندن اسامی نامزدها در محل مناسب، بی طرفی مطلق وعدم دخالت در امر رای دهندگان و رعایت کامل مخفی بودن آرا، امحاء پوسترها و تراکت ها و بنرهای تبلیغاتی در روز رای گیری در اطراف و یا محل شعبه اخذ رای، حضور در محل رای گیری یک ساعت قبل از زمان مقرر، دقت در شروع برگزاری انتخابات در ساعت 8 صبح 24 خرداد از دیگر اقدامات شماست که باید رعایت شود.

 وی در پایان با انجام عملی، پلمپ و قرار دادن پلمپ بر درب صندوق و جداکردن آن مراحل اجرایی کار صندوق را به حاضرین گوشزد کرد  و در خصوص چگونگی تکمیل فرم 22 صورتجلسه یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی اسلامی شهر و روستا تذکرات لازم را به حاضرین گوشزد نمود.

ارسال نظر