آخوند نوریزاد: این عمل باعث تاسف است / عذرخواهی می کنم / قدر وحدت و انسجام را بدانیم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 575 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:24 ق.ظ، چهارشنبه، 13 شهریور، سال 1392 نظرات بدون نظر

به گزارش رادکانا، آخوند عبدالباسط نوریزاد امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبد در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار قابوس نامه، ضمن تسلیت ایام شهادت امام جعفر صادق(ع) گفت: احترام به اهل بیت پیامبر(ص) در نزد شیعیان و اهل سنت همواره یک امر ضروری بوده و جزء اعتقادات دینی ما محسوب می شود. نوریزاد افزود : از […]

thumb271-1085bb4cd87ce1d6660f5a80d3733664به گزارش رادکانا، آخوند عبدالباسط نوریزاد امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبد در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار قابوس نامه، ضمن تسلیت ایام شهادت امام جعفر صادق(ع) گفت: احترام به اهل بیت پیامبر(ص) در نزد شیعیان و اهل سنت همواره یک امر ضروری بوده و جزء اعتقادات دینی ما محسوب می شود.

نوریزاد افزود : از دیدگاه اهل سنت بی توجهی و عدم احترام به اهل بیت پیامبر(ص) موجب ایجاد نقص در ایمان اشخاص و مانع کمال ایمان فردی می شود.

وی همچنین ضمن اشاره به جایگاه امام جعفر صادق(ع) در دیدگاه اهل سنت و مذهب حنفی  ادامه داد : اخیرا شنیده شد که در شهرستان گنبدکاووس برخی از برادران اهل سنت در روز سوگواری شهادت این امام بزرگوار اقدام به برگزاری مراسم عروسی نموده اند که این امر باعث تاسف و ناراحتی ما شد.

امام جمعه اهل سنت  گنبد اذعان داشت : بنده مراتب عذرخواهی خود را در خصوص این موضوع  به مردم عزیز و عزاداران محترم شهرستان اعلام می دارم.

وی در ادامه این عمل را ناشی از غفلت مردم خواند و هشدار داد : این قبیل اعمال باعث می شود دشمن بیشتر متوجه ما شده و سوء استفاده کند و با ایجاد تنش در بین مسلمانان وحدت ما را خدشه دار نماید.

آخوند نوریزاد در پایان گفت: به برکت جمهوری اسلامی ایران وحدت ما همواره حفظ شده و مردم باید قدر این انسجام و وحدت را بدانند.

ارسال نظر