آرزوی کودکان سرطانی استان دیدار با استاندار و نماینده ولی فقیه / کودکان سرطانی گلستان چشم انتظار کمک خیرین و مسئولان گلستانی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 57 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:48 ب.ظ، یکشنبه، 15 بهمن، سال 1396 نظرات بدون نظر

عضو هیئت رئیسه انجمن لبخند دوباره، گفت: آرزوی اکثر کوکان سرطانی استان این است که بتوانند با استاندار گلستان و نماینده ولی فقیه که از بزرگان به حق استان هستند دیداری صمیمی داشته باشند و امیدوارم هرچه زودتر این عزیزان به این آرزوی خود برسند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از گلستان ما؛ هفته ی سرطان امسال نیز گذشت و بازهم کودکان سرطانی گلستان این هفته را چشم انتظار اندک نگاهی از جانب دیگران برای کمک به خود بودند.

حمیدرضا آقائی نژاد عضو هیئت رئیسه انجمن لبخند دوباره، گفت: با توجه به این که استان گلستان قطب سرطان کشور است و بیماران سرطانی بسیاری دارد ما به فکر ایجاد موسسه ای برای حمایت از این بیماران بودیم.

وی افزود: نزدیک به یک سال است که انجمن لبخند دوباره شروع به فعالیت کرده است و محور فعالیت های خود را حمایت از کودکان سرطانی و بیماران صعب العلاج قرار داده است.

عضو هیئت مدیره انجمن لبخند دوباره به تعداد بیماران سرطانی استان گلستان اشاره و خاطرنشان کرد: گلستان چیزی در حدود7هزار بیمار سرطانی دارد که در حدود 500 بیمار تحت حمایت این موسسه قرار دارند.

آقائی نژاد تصریح کرد: بیشتر هزینه ها و فعالیت های ما در بخش کمک هزینه های دارویی و درمانی بیماران است و اعضای هیئت مدیره این انجمن نیز بر بخش اقتصاد و اشتغال زایی بیماران تاکید ویژه ای دارند.

وی در خصوص وضعیت بیماران سرطانی تحت حمایت این انجمن اظهار داشت: در ماه حدود 3 بیمار پیوند داریم که با تعامل خوبی که بین این انجمن و مراکز پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی قرار دارد هزینه های این بیماران با کمترین هزینه ها پرداخت می شود.

آقائی نژاد در خصوص فعالیت های جانبی این موسسه عنوان کرد: در بحث های مشاوره های پزشکی و قضایی نیز به بیماران خود خدمات رایگان را ارائه می دهیم و برای کودکان نیز کلاس ها و جشن های شاد و مفرحی را برای بازگشت روحیه به این عزیزان برنامه ریزی کرده ایم.

وی در خصوص آرزوهای این کودکان گفت: آرزوی اکثر کوکان سرطانی استان این است که بتوانند با استاندار گلستان و نماینده ولی فقیه که از بزرگان به حق استان هستند دیداری صمیمی داشته باشند و امیدوارم هرچه زودتر این عزیزان به این آرزوی خود برسند.

آقائی نژاد در پایان سخنان خود به بزرگ ترین چالش پیش روی انجمن لبخند دوباره اشاره و گفت: این موسسه در حال حاضر با مشکلات مالی جدی برای درمان های بیماران روبرو است و امیدواریم خیران و مسئولان استان ما را بیشتر کمک کنند تا حتی یک کودک دیگر با شادی به جمع خانواده ی خود بازگردد.

انتهای پیام/

ارسال نظر