آزمون تأمین نیروی انسانی اداره کل راه آهن شمال شرق ۲ برگزار گردید+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,878 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:16 ق.ظ، شنبه، 3 مرداد، سال 1394 نظرات یک نظر

آزمون تامین نیروی انسانی مورد نیاز در بخش های حمل و نقل ریلی اداره کل راه آهن شمال شرق ۲ (استان گلستان) در محل دانشگاه گلستان گرگان برگزار گردید.

DSC05650به گزارش رادکانا، مدیر کل راه آهن شمال شرق 2 در حاشیه این آزمون در گفتگو با خبرنگار ما گفت: تعداد نفرات شرکت کننده در این آزمون 1100 بوده که در نهایت از این تعداد شرکت کننده تعداد 86 نفر انتخاب و جذب خواهند شد.

محمد رضا قربانی ادامه داد: نفراتی که در این آزمون به رقابت پرداختند تقریبا از نظر شرایط فیزیکی بدنی و جسمانی آمادگی لازم را برای شغلهای لکوموتیوران – متصدی ترافیک – سوزنبان را دارا بوده اند.

مدیرکل راه آهن-قربانی (2)

وی افزود: یکی از شروط دیگری که در این دوره از رقابت، علاوه بر کسب حدونصاب نمره کتبی حائز اهمیت است از لحاظ فیزیکی و بدنی هم قابلیت کار در این شغلها را باید داشته باشند تا در آینده توسعه و پیشرفت راه آهن جمهوری اسلامی ایران تاثیر گزار و سرلوحه خود قرار بدهند.

قربانی در خصوص اعلام نتایج این آزمون گفت: اسامی پذیرفته شدگان در آزمون به میزان 5/2 برابر مورد نیاز برای هر یک از مشاغل، در تاریخ 17/5/94 جهت مصاحبه و گزینش از طریق اداره کل راه آهن شمال شرق 2 و سایت شرکت دانش پژوهان حمل و نقل ریلی که شرکت پیمانکار برگزارکننده این آزمون است اعلام خواهد شد.

DSC05648DSC05651DSC05652DSC05653DSC05658DSC05664DSC05669??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

خبرنگار رادکانا: لقمان میرزاعلی

انتهای پیام/

محمد امامی می گوید:

احسنت عالی بود
فکر کنم تنها خبرگزاری باشید که از این آزمون خبر و تصویر منتشر کردید.
دست مریزاد
خسته نباشید

ارسال نظر