آسمان لیگ آبی شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 682 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:53 ب.ظ، چهارشنبه، 1 خرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

فصل مسابقاتی رقابتهای لیگ دسته اول بزرگسالان استان در سال ۹۲ – ۹۱ با قهرمانی تیم استقلال عصاره خان به بین به پایان رسید.

Generic_football_611896به گزارش رادکانا به نقل از سامانه اطلاع رسانی باشگاه فرهنگی ورزشی جهان نما، در هفته پایانی این رقابتها تیم استقلال خان به بین با برتری 3 بر 0 مقابل تیم پرسپولیس کردکوی پس از 7 سال بعنوان قهرمانی استان دست یافت تا تعداد قهرمانی های محمد نیک نژاد عقیلی در عرصه مربیگری به عدد 20 برسد.

در دیگر دیدار مهم این هفته تیم استقلال سرکلاته در خانه خود تیم خزر نوکنده را با 3 گل بدرقه کرد تا با 16 امتیاز و با ایستادن در جایگاه دوم جدول رده بندی حریف تیم شهید آسیابی کلاله در مرحله پلی آف مسابقات شود.

اما در بندرگز تیم مختومقلی فراغی بندرترکمن که بنابر رأی کمیته انضباطی هیأت فوتبال استان از انجام دیدارهای خانگی در استادیوم خانگی خود محروم بوده و بازیهای خانگی خود را در استادیوم امام رضا (ع) بندرگز برگزار می کند ، مقابل تیم نام آوران کلاله با تساوی 3 – 3 متوقف شد تا با قرارگرفتن در رده پنجم جدول راهی رقابتهای لیگ دسته دوم استان شود.

جدول رده بندی نهایی گروه اول مسابقات:

64618908371675679534

بدین ترتیب در پایان رقابتهای لیگ دسته اول امسال تیم های استقلال عصاره خان به بین و امید گلستان گرگان به عنوان قهرمانان دو گروه مستقیماً به رقابتهای لیگ برتر سال آینده راه یافتند و 4 تیم مختومقلی فراغی بندرترکمن ، پرسپولیس کردکوی ، پرسپولیس چهارده و پاس مزرعه علی آباد به زقابتهای لیگ دسته دوم استان سقوط کردند.

 

ارسال نظر