شهیدی که در ورزش کشتی بی نظیر بود+عکس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 689 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:40 ق.ظ، پنج شنبه، 11 دی، سال 1393 نظرات ۲ نظر

یکی از شهدایی که علاوه بر خصائصی که تمامی شهدا از جمله روحیه شهادت طلبی خوش رو شجاع و نترس و حافظ کیان اسلامی و سایر شرایط داشتند شهید والامقام پهلوان علیجان بیدرنامنی بوده است.

53377997811117757592به گزارش رادکانا، یکی از شهدایی که علاوه بر خصائصی که تمامی شهدا از جمله روحیه شهادت طلبی خوش رو شجاع و نترس و حافظ کیان اسلامی و سایر شرایط داشتند شهید والامقام پهلوان علیجان بیدرنامنی بوده است.

فردی که یاد گرفته بود اگر در میدان کشتی می تواند پشت رقیب را به زمین برساند در جبهه های جنگ می تواند پشت دشمنان کیان اسلامی را به زمین بزند.

شهید علیجان بیدر نامنی قهرمانی بود که یاد گرفت همانند مقتدای خود امام علی (ع) علاوه بر روحیه جوانمردی باید روحیه گذشت و ایثار در خود داشته باشد؛ او پهلوان میدان کشتی بوده و توانسته ثابت کند قهرمان عرصه نبرد می باشد.

شهید علیجان بیدر نامنی جزء اولین گروهی بود که به جبهه های جنگ علیه متجاوزان به این مرز بوم راهی شد و یادش بخیر که بدرقه بسیار باشکوهی از آنان بعمل آمد.

شهید پهلوان علیجان بیدر نامنی در میدان نبرد کشتی همیشه حرفی برای گفتن داشت او همیشه روحیه جوانمردی و ایثار خود را در میدان کشتی نیز به رخ دیگرا ن می کشید و ثابت کرد برنده واقعی اونهای هستند که در میدان کارزار واقعی پشت دشمنان مملکت خود را به زمین بزنند.

آری یادش بخیر و گرامی و راهش پر رهرو باد.

زندگینامه شهید علیجان بیدر نامنی

علیجان بیدرنامنی
فرزند: حاج قاسم
متولد: 1327
محل تولد: نامن
تاریخ شهادت: 61/2/10
عملیات بیت المقدس- خرمشهر

 

انتهای پیام/

گلستان بلاگ می گوید:

سلام.
با تشکر از مطلب خوب و ارزشمند شما.
این مطلب با نام خودتان در سایت گلستان بلاگ منتشر شد.
http://golestanblog.ir/30285/

کاردمله می گوید:

با تشکر از ثبت این مطلب…
آرزوی موفقیت برای رادکانا
.
http://kardmaleh.ir

ارسال نظر