آغازبکار آموزشگاه هنرهای نمایشی و تئاتر ” رها ” در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 856 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:10 ق.ظ، دوشنبه، 5 مرداد، سال 1394 نظرات یک نظر

کارگردان و تهیه کننده جوان کردکوئی: در این آموزشگاه کلاس های بازیگری، کارگردانی، گریم، تئاتر، بیومکانیک بدن و گویندگی برای جوانان، نوجوانان و بزرگسالان به صورت دوره ۴ ماهه برگزار می شود که در پایان کلاس ها به نفرات برگزیده گواهی معتبر درجه یک، دو، سه نمایشی اعطا خواهد شد.

812312035_31729به گزارش رادکانا، داریوش بنی عقیل، کارگردان و تهیه کننده جوان کردکوئی در گفتگو با خبرنگار ما، از افتتاح اولین آموزشگاه هنرهای نمایشی و تئاتر در این شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به وجود استعدادهای هنری در کردکوی و در راستای تمرکززدایی و توسعه فعالیت‌های فرهنگی و هنری، آموزشگاه هنرهای نمایشی و تئاتر ” رها ” با مجور رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در این شهرستان آغاز به کار کرده است.
وی در ادامه با بیان اینکه، این آموزشگاه به منظور استعدادیابی از بین جوانان و نوجوانان و با هدف تجمیع هنرمندان و پرورش استعدادهای جدید در حوزه تئاتر جهت تولید آثار فاخر و بومی افتتاح شد، خاطرنشان کرد: در این آموزشگاه کلاس های بازیگری، کارگردانی، گریم، تئاتر، بیومکانیک بدن و گویندگی برای جوانان، نوجوانان و بزرگسالان به صورت دوره 4 ماهه برگزار می شود که در پایان کلاس ها به نفرات برگزیده گواهی معتبر درجه یک، دو، سه نمایشی اعطا خواهد شد.
این هنرمند در ادامه، ایجاد آموزشگاه هنرهای نمایشی را یکی از نیازهای فرهنگی کردکوی عنوان کرد و اظهار داشت: با توجه به پیشینه هنری تئاتر و فعالیت گروه های نمایشی راد، مهدیار و تمیشه و همچنین وجود استعدادهای هنری و فرهنگی در قشر جوان این شهرستان به فعالیت های هنری بخصوص هنرهای نمایشی و تئاتر، وجود آموزشگاه هنرهای نمایشی و تئاتر در این شهرستان لازم بود.

????????????????

بنی عقیل در خاتمه با بیان اینکه اصحاب هنر در ارتقای جایگاه هنر در جامعه باید تلاش و زحمات فراوانی را متحمل شوند، از کمبود آموزشگاه هنرهای نمایشی فعال در استان خبر داد و ضمن تأکید بر لزوم حمایت‌ از چنین آموزشگاه‌هایی، ابراز امیدواری کرد با همکاری و همدلی پشکسوتان نمایش و بهره گیری از پتانسیل بومی شهرستان شاهد پرورش و شکوفا شدن استعدادهای نابی از علاقه مندان به هنر نمایش باشیم.
گفتنی است کلاس های عملی این آموزشگاه در مکان تالار شهید بهشتی کردکوی و کلاس های تئوری آن در خود آموزشگاه هنرهای نمایشی رها واقع در پاساژ جمهوری، پاساژ رویال، طبقه دوم، جنب واحد موسیقی برگزار می شود.
علاقمندان به رشته های هنری می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره موبایل 09112734029 (داریوش بنی عقیل) تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

حسین می گوید:

داریوش جان افرینننننننننن دمت گرم انشا…………….هنر پیشه های معروف (سعید راد/جمشید مشایخی/اتیلا پسیان / مرجانه گلچین و………………….بیاری در کردکوی واستعداد ها در کردکوی کشف کنی موفق باشید ……..حسین رمضانی بچه کردکوی از تهران

ارسال نظر