آغاز آموزش پلیس مدرسه به دانش آموزان شهر گرگان+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,843 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:21 ب.ظ، پنج شنبه، 13 آذر، سال 1393 نظرات بدون نظر

پس از سه ماه تلاش و پی گیری در تهیه و چاپ کتاب پلیس مدرسه، آموزش قوانین عبور و مرور ایمن به دانش آموزان، آموزش پلیس مدرسه نیز برای ایمنی جان دانش آموزان در رفت و آمد و نیز با هدف برقراری نظم در دبستان تربیت گرگان شروع شد.

policبه گزارش رادکانا به نقل از وبلاگ آوا و آوات، پس از سه ماه تلاش و پی گیری در تهیه و چاپ کتاب پلیس مدرسه، آموزش قوانین عبور و مرور ایمن به دانش آموزان، آموزش پلیس مدرسه نیز برای ایمنی جان دانش آموزان در رفت و آمد و نیز با هدف برقراری نظم در دبستان تربیت گرگان شروع شد.

این دانش آموزان آموختند که یک پلیس مدرسه دارای ویژه گی هایی چون وظیفه شناسی، خوش رو و مودب بودن، تمیز و آراستگی، منظم بودن و وقت شناسی است.

پس از آن دانش آموزان 4 برنامه عملی برای یادگیری کامل وظایف پلیس مدرسه را پشت سر گذاشته اند.

بعد از آن به مدت یک ماه نیز هر روز برای تسلط به انجام وظایفشان در کنارشان قرار خواهم گرفت تا بر وظایف خود کاملا اشراف پیدا نمایند.

به هر دانش آموز پلیس مدرسه کتاب پلیس مدرسه بعد از آموزش داده شده است تا آنها نیز مطالعه دقیقی از انجام وظایفشان داشته باشند.

در کنار این موضوع یکی از پلیس های شهر گرگان نیز برای اجرای قانون با پلیس مدرسه همکاری خواهد داشت.

نخستین برنامه پلیس مدرسه در دبستان تربیت به اجرا گذاشته شده است و  قرار است دانش آموزانی که به صورت پیاده در محله های قزاق محله، گرگان جدید و شهرک بهارستان عبور و مرور دارند به کمک دو دانش آموز پلیس مدرسه و دو دانش آموز پلیس کمکی، از خیابان عبور خواهند کرد.

 

 

polic.1

رانندگان محترم به یاد داشته باشید که پلیس های مدرسه تربیت از مسیر خیابان شهید بهشتی بین دو تقاطع بانک ملی و ملاقاتی ارتش در نزدیکی بیمارستان دزیانی از محل خط کشی عابر پیاده در این مسیر عبور خواهند کرد.

کم توجهی به ایست پلیس مدرسه برای رانندگان 50 هزار تومان جریمه نقدی و سه نمره منفی برای گواهینامه رانندگی آن خواهد داشت.

البته برای آگاهی بیشتر رانندگان محترم دو بنر برنامه پلیس مدرسه در دو طرف خیابان شهید بهشتی در محل تردد دو طرفه عبور دانش آموزان به کمک پلیس مدرسه نیز نصب خواهد شد.

به اطلاع شهروندان عزیز می رسانم که شهرداری گرگان با سفارش و تهیه 40 دست لباس پلیس مدرسه پس از 10 سال برنامه پلیس مدرسه را برای داشتن شهری منظم و حفظ جان دانش آموزان به اجرا می گذارد.

 

polic.3

البته بعد از  دبستان تربیت به سراغ دبستان دخترانه بلال حبشی در الغدیر  رفتم؛ منطقه ای که عبور و مرور دانش آموزان با خطرات جدی مواجه است.

در برنامه آموزشی این دانش آموزان علاوه بر آموزش قوانین عبور و مرور ایمن، طرح پلیس مدرسه نیز از بین دانش آموزان این دبستان به اجرا گذاشته خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر