آغاز جدید: خط تولید نئوپان شموشک کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 5,219 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:22 ب.ظ، چهارشنبه، 15 شهریور، سال 1391 نظرات بدون نظر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری امروز صبح فرماندار و جمع کثیری از مدیران استانی و شهرستانی خط تولید نئوپان، فاز ۲ شموشک بدست آقای رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی افتتاح شد. با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی و تحقق این شعار در شهرستان و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری امروز صبح فرماندار و جمع کثیری از مدیران استانی و شهرستانی خط تولید نئوپان، فاز 2 شموشک بدست آقای رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی افتتاح شد.

با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی و تحقق این شعار در شهرستان و راکد بودن این کارخانه بعد از مدیر اصلی آن در طی چندسال، با حمایت بی دریغ فرماندار کردکوی و اعضای شورای تأمین و دستگاههای اجرائی مرتبط توانست دوباره کارخانه را راه اندازی کند و فاز دوم آن را افتتاح نماید.

این کارخانه شموشک توانایی تولید نئوپان از ضخامت 4 میل تا 12 میل به عرض 220 سانتی متر و طول دلخواه سفارش بازار را انجام دهد، تولید این خط به صورت پیوسته می باشد و پرس از نوع غلطکی می باشد.

ظرفیت تولید این فاز 165000 ورق به ابعاد 5×220×183 در مدت یکماه می باشد. میزان اشتغالزایی این واحد 35 نفر به صورت مستقیم در هر شیفت و تعداد 100 نفر به صورت غیرمستقیم می باشد.

 

 

رادکانا

ارسال نظر