آغاز دور دوم فرآیند ممیزی داخلی شرکت گاز گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 321 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:12 ب.ظ، سه شنبه، 23 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

بهروز موذنی از افتتاح و شروع دور دوم فرآیند ممیزی داخلی شرکت در سال ۹۳ خبر داد.

ذذبه گزارش رادکانا، وی ضمن تشکر از مساعدت مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره و روئسا و کارکنان که در انجام این فرآیند نهایت همکاری را اعمال می نمایند، گفت: به منظور حصول اطمینان از استقرار تیم IMS و انطباق فعالیت های سازمان با نیازمندی های استاندارد ISO 9001 ،ISO 14000 ،OHSAS 18000 و  HSEMS مرحله دوم ممیزی داخلی شرکت در سال 93 را برنامه ریزی و از 20 دی ماه آغاز شد.
 
موذنی در جلسه افتتاحیه ممیزی بر لزوم اجرای ممیزی و راهنمایی در خصوص بررسی بندهای استاندارد مرتبط با فعالیتهای واحدها ، بررسی عدم انطباقهای دوره های قبلی و پیاده سازی دستور العملها و روشهای اجرایی به ممیزان اشاره داشت.
 
unnamed
وی در ادامه تصریح کرد: ممیزان داخلی طی دو روز  واحدهای مختلف سازمان را نظیر امور مهندسی و اجرای طرحها، امور بهره بر داری و ادارات گاز رسانی، واحدهای ستادی را مورد ممیزی قرار می دهند.
 
مدیر تضمین کیفیت شرکت گاز استان گلستان اظهار داشت: گزارش نتایج ارزیابی انجام شده در جلسه اختتامیه که با حضور مدیر عامل  انجام می شود ارائه می گردد که در آن بر لزوم اهمیت و پیگیری به منظور  رفع عدم انطباقها و اقدام در خصوص فرصتهای بهبود شناسایی شده تاکید می گردد.
انتهای پیام/
ارسال نظر