آغاز زمان تبلیغات کاندیداهای مرحله دوم انتخابات از فردا ۸ صبح
تعداد بازدید تعداد بازدید: 284 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:47 ب.ظ، چهارشنبه، 1 اردیبهشت، سال 1395 نظرات بدون نظر

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان گفت: ۸ کاندیدای راه یافته به مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان گلستان، از ساعت ۸ صبح پنجشنبه ۲ اردیبهشت ماه به مدت یک هفته مجاز به تبلیغات می باشند.

علی اصغر طهماسبیبه گزارش سرویس سیاسی رادکانا، “علی اصغر طهماسبی” معاون سیاسی و امنیتی استانداری گلستان خاطرنشان کرد: ساعت 8 صبح پنجشنبه 9 اردیبهشت و 24 ساعت قبل از آغاز فرایند اخذ رأی، پایان زمان تبلیغات کاندیداها می باشد و هرگونه تبلیغات در خارج از بازه زمانی مجاز آن، تخلف آشکار انتخاباتی است و مطابق فصل مجازاتهای قانون انتخابات، مرتکبین جرائم و تخلفات تبلیغاتی اعم از نامزدها و هواداران آنها به مجازات مقرر در قانون محکوم خواهند شد.

وی با تأکید بر رعایت چهارچوب قانون توسط ستادهای انتخاباتی کاندیداها و هوادرانشان، بیان کرد: همانند مرحله اول انتخابات 17 عنوان مجاز و باید تبلیغاتی و 20عنوان غیر مجاز تحت عنوان نبایدها و تخلفات تبلیغاتی توسط قانون مشخص شده و به کلیه نامزدها و ستادهای انتخاباتی آنها اعلام شده است.

نامزدهای انتخابات به دور از حاشیه به معرفی خود و برنامه هایشان بپردازند

رئیس ستاد انتخابات استان در پایان گفت: امیدواریم نامزدهای راه یافته به مرحله دوم انتخابات در استان گلستان و هواداران آنها، طی مدت یک هفته ای تبلیغات، با رعایت اخلاق انتخاباتی، در فضایی سالم و به دور از حاشیه به معرفی خود و برنامه هایشان بپردازند.

انتخابات مرحله دوم در استان گلستان در سه حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا با رقابت 4 کاندیدا، حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان با رقابت 2 کاندیدا و حوزه انتخابیه مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه نیز با رقابت 2 کاندیدای راه یافته به این مرحله، در تاریخ 10 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر