آغاز عملیات عمرانی در پارک روستای سرکلاته خرابشهر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 726 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:00 ق.ظ، یکشنبه، 17 شهریور، سال 1392 نظرات بدون نظر

نداشتن یک فضای سبز برای بازی کودکان و همچنین گذراندن اوقات فراغت که محل امنی برای اهالی روستای سرکلاته خرابشهر باشد همواره یکی از خواسته ها و مطالبات مردم بوده است.

21053730869572917280به گزارش رادکانا به نقل از سامانه اطلاع رسانی روستای سرکلاته خرابشهر، چند سال پیش در مسئولین روستا در خیابان شهدا جنب رودخانه (روچاک) زمینی را برای این امر اختصاص دادند و با دیوار کردن دور آن و کاشتن چند درخت و چند وسیله بازی بسیار ابتدایی برای کودکان کار احداث پارک روستا متوقف ماند و هیچگونه بهره برداری مثبتی از آن نمی شد.

شهریور امسال پس از مدتها به همت دهیاری و شورای اسلامی روستا و مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان کردکوی عملیات عمرانی پارک روستا پس از مدتها انتظار شروع شد.

عبدالرسول الوند دهیار روستای سرکلاته تمیشه در این باره گفت: عملیات عمرانی پارک روستا، با مشارکت بنیاد مسکن شهرستان کردکوی و دهیاری روستا در چند فاز اجرا خواهد شد.

وی افزود: هزینه های عمرانی این طرح مبلغ چهارصد میلیون ریال می باشد که از این مبلغ شصت میلیون ریال از طرف دهیاری و مابقی از طرف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تامین خواهد شد.

دهیار سرکلاته خراب شهر در ادامه اظهار داشت: ایجاد فضای سبز، احداث فواره و آب نما و نصب امکانات ورزشی بخشی از اقداماتیست که در این پروژه به اجرا در خواهد آمد.

ارسال نظر