آغاز مسابقات امدادگران شرکت گاز گلستان+عکس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 415 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:19 ب.ظ، سه شنبه، 27 مرداد، سال 1394 نظرات بدون نظر

مهندس امین ا… قندی از آغاز مسابقات امدادگران به مدت ۲ روز در شرکت گاز گلستان خبر داد.

_Lo2bWfD4IPxWOcye2DTpakL-vVX8vh566NP0GXAmuclwdpWfgNJrCCCpTDDD4AnXD3gpue8qxYsnI8VrTUcXYV4_r3F0mEtMPl4=s0-d-e1-ftبه گزارش رادکانا، معاون امور بهره برداری گاز گلستان گفت: برابر برنامه ریزی انجام شده این مسابقات به مدت 2 روز برگزار می شود که اولین روز این مسابقات در محل انبار مرکزی شرکت  انجام شد
 
مهندس امین ا… قندی تصریح کرد: روز دوم مسابقه نیز در محل سالن ورزشی شهید گرزین شرکت انجام می شود که در همین روز تیمای برتر مشخص و معرفی می شوند.
 
وی در ادامه گفت: در این مسابقه  تعداد 6 تیم از  ادارات گازرسانی شامل 2 تیم از گرگان و 3 تیم از گنبد و یک تیم از کردکوی شرکت کردند که در 7 رشته  آزمون عملی، اطفاء حریق، طناب کشی، ابزار شناسی، دوی امدادی، نصب کنتور و رگلاتور و دمنده با هم  رقابت خواهند کرد.

قندی افزود: خوشبختانه سطح رقابت و کیفیت برگزاری اولین روز مسابقات بسیار مطلوب بوده و تیمها در نهایت آمادگی در یک فضای صمیمی و در رشته های مذکور رقابت سالم و دوستانه ای را به نمایش گذاشتند.
 
معاون امور بهره برداری گاز گلستان در خاتمه هدف از برگزاری این مسابقات را سنجش میزان توان پرسنل امداد گاز جهت خدمات رسانی هرچه بهتر  خواند و از حمایتهای مدیرعامل و زحمات متولیان برگزاری این مسابقه تقدیر نمود.
 

انتهای پیام/
ارسال نظر