آغاز پرداخت وام ۲۰ میلیون تومانی ازدواج در گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 224 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:04 ب.ظ، سه شنبه، 25 خرداد، سال 1395 نظرات بدون نظر

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان گلستان از آغاز اعطای وام ۲۰۰ میلیون ریالی به زوجین گلستانی خبر داد.

Golestanema13به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از کاسب امین؛ “حسن پهلوری” مدیر صندوق کارآفرینی امید استان از آغاز پرداخت تسهیلات قرض الحسنه 100میلیون ریالی ازدواج برای هر یک از زوجین در صندوق استان خبر داد و بیان کرد: تاکنون 124 نفر از متقاضیان ثبت نامی در سامانه بانک مرکزی که صندوق را بعنوان بانک عامل انتخاب نموده اند به شعبات شهرستانی معرفی شده و در حال تشکیل پرونده و اخذ ضمانت جهت دریافت تسهیلات 100 میلیون ریالی می باشند .

وی همچنین تسهیل در روند پرداخت تسهیلات ازدواج را ازجمله سیاستهای جاری صندوق استان برشمردند و خاطر نشان کرد: افرادی که از قبل در صف تسهیلات ازدواج قرار داشتند و در زمان تسهیلات 30 میلیون ریالی ثبت نام کردند ولی موفق به دریافت تسهیلات نشده اند با تغییرات جدید می توانند تسهیلات 100 میلیون ریالی دریافت نمایند.

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان گلستان در خصوص مدت زمان باز پرداخت این تسهیلات افزود: مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات 4 ساله خواهد بود.

“پهلوری” در خصوص نحوه ثبت نام و میزان اعتبار استان در این خصوص گفت: ثبت نام از طریق سامانه بانک مرکزی صورت می گیرد و متقاضیان با مراجعه به این سامانه و انتخاب صندوق به عنوان بانک عامل می توانند از این تسهیلات استفاده نمایند.

وی در پایان اعتبار صندوق را در مرحله اول سال 95، 26 میلیارد ریال اعلام نمودند.

انتهای پیام/

ارسال نظر