آفرین بر ملت شریف کردکوی که با حضور ۹۹/۳ درصدی حماسه ای دیگر را در تقابل چشمان بهت زده دشمن به نمایش گذاشتند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 931 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:21 ب.ظ، دوشنبه، 27 خرداد، سال 1392 نظرات یک نظر

به گزارش خبرنگار رادکانا، سرهنگ موسی سمیعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی در پیامی از تمامی مردم غیور و بابصیرت شهرستان کردکوی از بابت حضور در انتخابات تقدیر کرد. بسمه تعالی متن پیام: با اهداء سلام و صلوات به ارواح طیبه شهداء، امام شهیدان و سلام به محضر رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه […]

IMG_0010-211به گزارش خبرنگار رادکانا، سرهنگ موسی سمیعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی در پیامی از تمامی مردم غیور و بابصیرت شهرستان کردکوی از بابت حضور در انتخابات تقدیر کرد.

بسمه تعالی

متن پیام:

با اهداء سلام و صلوات به ارواح طیبه شهداء، امام شهیدان و سلام به محضر رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) که با فراخوان ملت بزرگ ایران اسلامی برای حماسه آفرینی در مقابل هجمه دشمن، دلهای فرزندان این دیار انقلابی و حماسی را در مسیر اهداف نظام یکی نمود که گویی هدف و مسیر امت اسلامی شکستن دشمن بود، آفرین بر شما ملت شریف شهرستان کردکوی که با همدلی و یکدلی و با حضور دشمن شکن 99/3 درصدی حماسه ای دیگر را در تقابل چشمان بهت زده دشمن به نمایش گذاشتید.

برخود فرض می دانم که از حضور تمامی عزیزان و همه اقشار که در عرصه انتخابات حضور فعال داشتند تشکر نمایم و امید آن دارم که در سنگر و میدانی که دشمن را شکستیم دوستان و برادران خود را نشکنیم و با اطاعت از فرامین رهبر فرزانه انقلاب کمر همت به خدمت این مردم بزرگ و ولایتمدار که چشم امید به اقدامات اثرگذار در سایر عرصه ها بویژه اقتصاد دارند همت گماریم و از ارواح طیبه شهداء و امام و مولای خود بخواهیم در مسیری که در پیش داریم ما را یاری نماید تا در خدمت به خلق خدا و اطاعت از ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) در پیشرفت اهداف نظام موفق باشیم.

در ادامه از نقش آفرینی سایر کاندیداها در عرصه انتخابات که نقش قابل توجهی در خلق حماسه سیاسی اعم ریاست جمهوری و شورای ها داشته اند تشکر نمایم.

سرهنگ موسی سمیعی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی

سلام سرهنگ می گوید:

چه شد دیگر کم لطف شدی سرهنگ انتظار داشتیم در تشیع جنازه پدر شهیدان جواد زاهد و فرامرز جعفری وتشیع جنازه پاسدار وفرمانده سابق پایگاه شهید زاهد رحیم الوندشمارا زیارت کنیم ولی نیامدی؟ایمیلم ردگم کنی است واقعی نیست

ارسال نظر