آقای استاندار ! بسیجی وار پارک موزه دفاع مقدس گلستان را بسازید
تعداد بازدید تعداد بازدید: 655 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:21 ب.ظ، جمعه، 9 فروردین، سال 1392 نظرات یک نظر

روند ساخت پارک موزه های دفاع مقدس در استانهای کشور شتاب گرفته اما در استان گلستان هنوز آن همت و تلاش شبانه روزی و سختکوشانه برای ساخت این مجموعه فرهنگی عظیم شکل نگرفته است.

thumb271-8f191615475cbeeac6a689cd16e0a6a0به گزارش رادکانا به نقل از گلستان ما، مطابق بند 3 اساسنامه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس که به تایید حضرت آیت الله خامنه ای فرماندهی کل قوا و سرلشکر فیروزآبادی رییس ستاد کل نیروهای مسلح رسیده ، ادارات کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استانها موظفند پیگیری ساخت موزه های دفاع مقدس را در مراکز استانها به عهده داشته باشند .

برای همین منظور قرارگاهی در استانها تشکیل که ریاست این قرارگاه بر عهده استانداران سراسر کشور می باشد . در حال حاضر روند ساخت این مجموعه ها به دلیل اوضاع اقتصادی و تحریم ها اندکی با کندی مواجه شده اما بازهم برخی استانها با تلاش مجدانه در پی آن هستند که این پروژه را به سرمنزل مقصود برسانند .

در چنین شرایطی که در استان گلستان عده ای از مخالفین ساخت موزه از این بلاتکلیفی و انفعال در ساخت پارک موزه خوشحال هستند و از طرفی با وجود کمبود منابع مالی بنظر می رسد تنها راهکاری که می تواند این قضیه را از بن بست خارج کند بسیجی وار عمل کردن و دل به دریا زدن است . همانطور که در عرصه هشت سال دفاع مقدس نیز هر موقع به سختی و مانع برخورد می کردیم رویکرد بسیجی تمام قفل ها را باز می کرد .

لذا از جناب آقای مهندس قناعت ؛ استانداری که خود زاییده فرهنگ دفاع و حماسه و تربیت شده این نسل از یاران آفتاب می باشد تقاضا مندیم که بسیجی وار به ساخت پارک موزه همت کند تا این مجموعه عظیم یادگاری نیک از ایشان در استان بجای ماند چه اینکه خواب خوش موقتی عده ای از مخالفین این فرهنگ را تبدیل به یاس نماید .

ن می گوید:

با سلام ببخشید شما غلط کردید همچین درخواستی را دارید
مگر شهدا راضی هستند به نام شهدا این غلط ها را میکنید شهدا خاکی بودند اهل ریا نبودند جنگل را خراب کنید برای چی؟!!!!!!!!!!!!!!! ما ها که نفرین تون میکنیم اگر اینکار انجام شود
میانه جوانان را با شهدا بیشتر خراب میکنید بیشتر

ارسال نظر