آقای تربتی نژاد شما که گفتید سیاسی نیستید / دفاع از مطهری واجب تر بود یا امام (ره)/ گزارش کار ۶ ماهه بدهید تا ببینیم برای مردم چه کردید؟
تعداد بازدید تعداد بازدید: 164 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:11 ق.ظ، شنبه، 6 آذر، سال 1395 نظرات بدون نظر

آقای تربتی ! آیا شما وظیفه دینی,اجتماعی و سیاسی خود ندید که هتاکی به امام و رهبری را محکوم کنید؟ یا شاید هم اصلا از اخبار شهر خود و درد های مردم این استان بی خبرید.

1458887267_img_9994به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، یک فعال سیاسی اجتماعی شهر گرگان خطاب به تربتی نژاد نماینده گرگان نوشت : “احتراما در پی اظهارات شما خطاب به روحانی انقلابی,متعهد و متدین استان گلستان,حضرت حجت الاسلام والمسلمین احمدی لازم میدانم چند نکته را خدمت شما برادر ارجمند عرض نمایم.

اولا چقدر خوب است شما به جای دفاع از دوستان سیاسی خود مقداری از حقوق ملت دفاع کنید.در شرایطی که مردم استان شما با مشکلات اقتصادی بسیاری دست و پنجه نرم میکنند و برجام بدون هیچ فرجامی مانده است و عده ای 8000 میلیارد پول در صندوق ذخیره فرهنگیان را نوش جان میکنند اما دریغ از یک موضع گیری از نمایندگان مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی.خوب است گزارش کاری برای مردم بدهید تا ببینم از اولین روز کاریتان در مجلس تا به امروز چه گام مثبتی برای مردم حوزه انتخابیه تان برداشتید.

شما نماینده مردم هستید,یا نماینده علی مطهری و جریان اصلاحات؟! خوب است اول تکلیفتان را با خودتان مشخص کنید,زیرا نمیدانیم وکیل ملتید یا وکیل اصلاح طلبان!

شما که اینقدر موضع گیری سریع و صریح را خوب بلد هستید چرا برای فساد های اقتصادی از جمله صندوق ذخیره فرهنگیان,حقوق های نجومی و ده ها مسئله دیگر سخن نمیگویید و موضعی اتخاذ نمیفرمایید.جالب است که مشکلات مردم شما را نگران نکرده است اما سخنان مستدل و مستند یک روحانی انقلابی و ولایی اینگونه شما را برانگیخته است.

آیا رسیدگی به مشکلات مردم و حضور شما در منطقه جزو وظیفه دینی,اجتماعی و سیاسیتان نیست؟ آیا موضع گیری به روی فساد های اقتصادی در دولت جزو وظایف دینی,اجتماعی و سیاسیتان نیست؟

چند هفته پیش در دانشگاه منابع طبیعی گرگان همان دانشگاهی که شما استاد آن هستید به امام راحل و مقام معظم رهبری هتاکی شد,آیا شما آنجا وظیفه دینی,اجتماعی و سیاسی خود ندید که این هتاکی به امام و رهبری را محکوم کنید؟ یا شاید هم اصلا از اخبار استان خود و درد های مردم این استان بی خبرید.

در همین دانشگاه به مقام شامخ شهدای مدافع حرم هتاکی شد,آیا شما وظیفه ای نداشتید که به روی این هتاکی ها موضع گیری کنید؟

بسیار جالب است روزی در دانشگاه علوم پزشکی گلستان مناظره داشتید و آنجا مطلبی را از آقای هاشمی رفسنجانی بیان کردم و سوالی پرسیدم شما پاسخ دادید که سیاسی نیستید.آنجا که منافع سیاسی بعضی وسط است همه شما سیاسی میشوید و آنجا که باید پاسخی نداد هیچکس سیاسی نیست.

گفتید بسیاری از جوانان معتقد به ارزش های اسلامی به علی مطهری میبالند.کدام جوان ارزشی به علی مطهری میبالد؟آن کسانی که به علی مطهری میبالند افرادی مانند خوده ایشان هستند.شاید به سخنان حامی فتنه گرانش میبالند؟!یا به توهینی که به سپاه کرده بود؟! شاید هم به اهانتش به امام شیعیان میبالند؟! یا به اهانت هایش به شورای نگهبان؟!

اصلا شما که به ایشان میبالید حال که در نزدیکی  سالروز قیام 9 دی هستیم خوب است مواضعتان را روشن کنید تا ببینیم نظر شما نسبت به فتنه و فتنه گر و سایر اعتقادات علی مطهری چیست.دیگر در ایران بساطی برای فتنه و فتنه گری نیست که بعضی بخواهند به امثال مطهری ببالند که حامی سران فتنه است.

خوب است به مطهری بگویید به درگاه خدا توبه کند که به امام هشتم شیعیان اهانت کرده است.از مردم برای حمایت هایش از سران فتنه عذر خواهی کند و شما هم از حجت الاسلام احمدی برای اظهارات نسنجیده تان عذرخواهی کنید.

والسلام – علیرضا فرساد

انتهای پیام/

ارسال نظر