آقای خاتمی بیشتر از این روح پدر شهیدم را آزار ندهید
تعداد بازدید تعداد بازدید: 513 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:53 ب.ظ، دوشنبه، 18 فروردین، سال 1393 نظرات ۴ نظر

فرزند شهید خلیل الله جعفری طی نامه ای خطاب به محمد خاتمی مراتب اعتراض و گلایه خود را از فعالیت های اخیر خاتمی در سفرهای نوروزی و حضور در مزار شهدا بیان داشته است.

360528_670به گزارش رادکانا، فرزند شهید خلیل الله جعفری طی نامه ای خطاب به محمد خاتمی مراتب اعتراض و گلایه خود را از فعالیت های اخیر خاتمی در سفرهای نوروزی و حضور در مزار شهدا بیان داشته است که متن این نامه که توسط ایشان در اختیار پایگاه 598 قرار گرفته است در ادامه می آید:

آقای خاتمی بیشتر از این روح پدر شهید عزیزم را آزار ندهید.

متاسفانه در صفحات مجازی مطلب و عکسی مشاهده کردم که آقای خاتمی در سفرهای نوروزی قدم به مزار پاک شهدای آن شهر گذاشته که جای تاسف دارد مطلبی را آماده کرده که به عرض ایشان برسانم.

آقای خاتمی شهیدی بالاتر از اباعبدالله الحسین سراغ دارید. چگونه با وجود بی احترامی و بی حرمتی یاران و دوستان خود به ساحت مقدس سرور سالار شهیدان در واقعه فتنه88 سکوت کرده و خم به ابرون یاوردید. آقای خاتمی یادتان باشد گلزارشهدای هر شهری بهشت آن شهراست .گلزار شهدا جاییست که فرزندان شهدا به آنجا رفته و با وجود محرومیت ازمهرونوازش پدری درکنار مزار پدر شهیدش با بابای خود نجوا می کند.

آقای خاتمی سلطنت طلبان و ضدانقلاب در واقعه 88 از چه کسی حمایت و هم صدا شدند. آقای خاتمی حساب بنده حقیر و سرباز آقا سیدعلی با بعضی دوستان جداست که تعداد محدودی بیش نیستند. یا آن فرزند شهیدی که نماد فتنه را در ویچت خود گذاشته که جای تاسف دارد.

شما 8سال در این کشور عهده دار منصب بودید- آیابه ارزشها و حرمتهای ماه محرم برای این مردم شریف پی نبردید شما از کسانی حمایت کردید که در روز عاشورا باسوت و کف و ریختن خون مردم بی گناه و آتش زدن اموال عمومی و بدتر از آن شما با کسانی هم صدا شدید که در روز عاشورای88به جشن و پایکوبی پرداختند.
شما در 88 از کسانی حمایت کردید که باعث جریحه دارشدن قلب نازنین آقایمان آقاسیدعلی شدندکه باسوزدل فرمودجان ناقابلی دارم که قلب هرآزاده ای رادر سراسر جهان سوزاند و مادرش زهرادرآن روزگریست.

جناب آقای خاتمی از شما می خواهم به تناقضات موجوددرکلام وعمل شماپاسخ دهیدومردم شریف ایران اسلامی وفرزندان پاک شهدا را ساده لوح تصور نکنید و این رابه صراحت اعلام میکنم به شما و بانیان فتنه تازمان عذرخواهی ازمردم شریف ایران اسلامی. و به عنوان بانییان فتنه توبه نکنیدودل جریحه دارشده پیشوای مسلمین.حضرت آقاسیدعلی رابه دست نیاآوردید اجازه نخواهم دادبه مزارپاک پدر شهیدم قدم گذاشته و اشک تمساح بریزید و قاطعانه اعلام میکنم موسوی کروبی وخاتمی را ازبانیان فتنه میدانم و قسم میخورم به خون پاک پدرشهیدم دیگراجازه نخواهم داد مولایمان آقاسیدعلی بارپدیگرپبغض کند و اگر زمانش فرا برسد به وصیت پدرم عمل خواهم کردکه قبل ازشهادتش فرمود فرزندم وای بحالت که اگریک تارموی سیدعلی کم شود ترا نخواهم بخشید در پایان برای آخرین باربه شمااعلام میکنم باقدم گذاشتن به مزارپاک شهدا روح پدرشهیدم رابیشر ازاین آزار ندهید…والسلام

احمد جعفری فرزند شهیدخلیل الله جعفری

سام می گوید:

مگه خاتمی چکار کرده بیچاره
خدا لعنت کنه شما رو که اسم شهید شده معبه دستتون شهید شهید درمیارید
خاتمی پدرتون و کشته
بچه شهید شدین قرار نیست همه به ساز شما برقصند و هر چی شما میخواین بشه
یکم واسه اون شهیدتون حرمت نگه دارید هی برای هر چی اسم شهید یک نکشید که مردم خسته شن

رستمانی می گوید:

سلام به شما سام.
دیگه قراره آقای خاتمی چیکار کنه؟؟؟؟؟
تنها دعایی میتونم بکنم اینه که خداوند به شما هم لیاقت فرزند شهید شدنو هم بده تا اونوقت از سخنان دلنشینتون بهره ببریم.
اینم میگم که بدونی ارباباتون خ. م . ک که به زبان اوردن اسمشونم جایز نیست 88 چنان ننگی رو تو دامن جبهه ی اصلاحات گزاشتن که هیچ رودی توانایی شستشوی اونو نداره. خدا مارو ببخشه. سااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااامممممممممممممممممم

کردکویی می گوید:

آقای سام ببخشید شما و امثال شما حتی لیاقت بر زبان آوردن نام مقدس شهید را هم ندارید ملتی که برای حفظ آبرو ناموس خود انقلاب بزرگی انجام می دهد برایش هزارا اشخاص که برای خود آرزوهایی داشتند ازجانشان می گذرند تا ملت به هدفش برسد ملت بزرگ ایران سختی های زیادی متحمل شدند تا ایران دلخواه مترقی همراه با خلاق انسانی و اعتقادی خود را ببینند حالا کسانی پیدا شوند خود را با سوادتر و مترقی تر از دیگران بدانند و ملت را به عقب برگردانند جواب خون این همه شهید را چه کسی می دهد آیا ما حد اقل این وظیفه را نداریم که بگوییم آقایان شهدا را فراموش نکنید داریم از اسم شهید سوءاستفاده می کنیم خیلی از حرفها را نمی شود گفت دوست عزیز کمی تامل کن !…………

سام می گوید:

بنده برای شهدا احترامی خاص قائل هستم
قابل توجه شماها
شماها هستید که از اسم شهدا استفاده ابزاری میکنید و همه کثافت کاری انجام میدهید بعد میگید شهدا شهدا
شهدا نیازی به این چیزا نداشتن و ندارند اونا بی ریا و بی ادعا کار انجام دادن فهمیدید
حالا شماها که ارزش ندارید هی بگید شهدا شهدا
خداوند جواب این حرفهای که در مورد این سید خدا مظلوم میزنید را بده از خدا بترسید که به چه سادگی توهین میکنید
قابل توجه شماها
بنده پسرداییم شهید است ولی هیچ وقت خانواده ما نه به کسی توهین کردیم نه هی بچه هاش راه به راه از اسم پدر استفاده کردن و هر چی خواستن گفتن
خدا به راه راست هدایت کند همه را

ارسال نظر