آل سعود با هدف طراحی جنگ نیابتی به یمن تجاوز نمود/ امروز دست مجامع بین المللی با سکوت مرگبار خود به خون مظلومان یمن آلوده است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 387 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:57 ب.ظ، چهارشنبه، 6 خرداد، سال 1394 نظرات بدون نظر

مدیر فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام‌نور کردکوی گفت: تجاوز آل سعود به یمن یک جنگ نیابتی است ، در حققیت ردپای آمریکا و هم پیمانانش درپشت پرده تمام مسائل خصمانه در خاورمیانه مشاهده می شود.

IMG13392833به گزارش رادکانا، یاسر شهواری مدیر فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور کردکوی در گفتگو با خبرنگار«دانشجو سلام»ضمن محکومیت حمله آل سعود به یمن، گفت: مشخص است که تجاوز آل سعود به یمن یک جنگ نیابتی است در حققیت پشت پرده تمام مسائل خصمانه در خاورمیانه چه در فلسطین چه در عراق چه تولد داعش و چه در تحولات سوریه و افغانستان، آمریکا و اسرائیل هستند و اینجا پی می‌بریم امام راحل (ره) به حق فرمودند که «آمریکا شیطان بزرگ است».

وی با اشاره به سکوت مجامع بین المللی در قبال جنایات مدت‌دار در یمن و کشته و زخمی شدن هزاران مظلوم غیرنظامی، تصریح کرد: اگر در هر نقطه‌ای از دنیا مردم آزادی‌خواهی وجود داشته باشند قطعا جنایات آل سعود در یمن را محکوم می‌کنند ولی تریبون جهانی در دست قدرت‌هایی است که دستشان به خون مظلومان یمن و دیگر ملت‌ها آلوده است از این رو جای تعجب نیست که در قبال خونخواری‌های پی در پی آمریکا و ایادی مزدورش سکوت اختیار کنند.

مدیر فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور کردکوی همچنین خاطرنشان کرد: ما شیعیان معتقدیم یکی از علائم ظهور حضرت حجت مهدی موعود (عج) قیام یمانی است؛ از این رو حمایت خود از یمن را تا پیوستن این مقاومت به ظهور امام زمان(عج) ادامه خواهیم داد.

 شهواری در پایان صدور حکم اعدام آیت الله شیخ نمر را نیز یکی دیگر از جنایات بی حد و محرز آل سعود دانست و ضمن محکومیت شدید آن گفت: امیدواریم با وحدت امت اسلام بساط رژیم منحوس و ملعون آل سعود بزودی برچیده می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر