آل سعود در منطقه به فتنه گری مشغول است / ضعف عملکرد عربستان علت این فاجعه عظیم است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 223 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:23 ب.ظ، جمعه، 3 مهر، سال 1394 نظرات بدون نظر

مرجع تقلید شیعیان اسلام گفت : آل سعود همانند پادشاهان مستکبر به کشتار ملت مظلوم و بی پناه یمن و فتنه گری در منطقه مشغول است و ضعف مدیریت و چه بسا سوء عملکرد آنها زمینه ساز وقوع این فاجعه مصیبت بار شده است.

81604519-6446491به گزارش رادکانا،حضرت ایت الله سید محمد علی علوی گرگانی از مراجع عظام تقلید در خصوص فاجعه منا پیامی صادر کرد.

آیت الله سید محمد علوی گرگانی گفت: حادثه غمبار منا و مکه، که در آن تعداد زیادی از هموطنان و مسلمانان کشورهای مختلف از دنیا رفتند موجب تألم شدید اینجانب گردید.

این مرجع شیعیان جهان افزود: در ادر زمانه ای که حکومت آل سعود تمام هم و غم خود را معطوف به جنایت در یمن کرده و همانند پادشاهان مستکبر به کشتار ملت مظلوم و بی پناه یمن و فتنه گری در منطقه مشغول است، ضعف مدیریت و چه بسا سوء عملکرد آنها زمینه ساز وقوع این فاجعه مصیبت بار شده است.

در این پیام تاکید شده که لازم است که مسئولان کشورهای اسلامی فکری عاجل کرده و با تحت فشار قراردادن عربستان از تکرار این حوادث در سال های دیگر جلوگیری به عمل آید.

آیت الله علوی گرگانی خاطرنشان کرد: آنچه که مسلم است این جان باختگان تماما ضیوف الرحمن و مهمانان الهی بوده اند و پروردگار عالم بر اساس کرم خود و آنگونه که شایسته خود می باشد از آنها پذیرایی خواهد نمود.

آیت الله علوی گرگانی این مصیبت را در درجه اول به ساحت مقدس امام زمان عج و همچنین رهبر معظم انقلاب و مراجع معظم تقلید و سپس به امت اسلامی و مردم عزیز و عزتمدار ایران اسلامی و همه آزادمردان جهان و بازماندگان تسلیت گفته و برای آنان صبر و اجر جزیل مسئلت کرده است.

این مرجع تقلید همچنین افزوده است که از مسئولان و کسانی که در راه یاری رسانی به هموطنان و مسلمانان وفات یافته و مجروح در سرزمین منا و مکه تلاش می کنند، تشکر کرده و از تمام مسئولان مربوطه نیز خواستارم تا اقدامات سریع و فوری انجام داده و از هیچ اقدامی در کمک رسانی به آنها فروگذار نباشند.

انتهای پیام /

ارسال نظر