آمادگی کامل ستاد تسهیلات کردکوی در امر خدمات رسانی به مسافران تابستان ۹۲
تعداد بازدید تعداد بازدید: 567 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:09 ب.ظ، چهارشنبه، 19 تیر، سال 1392 نظرات بدون نظر

اولین جلسه ستاد تسهیلات سفر ویژه تعطیلات تابستانی صبح امروز با حضور اعضای ستاد تسهیلات در فرمانداری کردکوی برگزار شد.

IMG_2619به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کردکوی، رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی ضمن عرض تبریک بمناسبت حلول ماه مبارک رمضان و ضمن تقدیر و تشکر از اعضای ستاد تسهیلات گفت: خوشبختانه هر دوره ستاد تسهیلات از دوره های قبل بهتر بوده است.

وی افزود: در عید امسال برنامه های متنوع و خوبی داشتیم که خوشبختانه در همه حوزه ها موفق بوده ایم.

الیاسی در ادامه اظهار داشت: در این ماه که پیش رو داریم یکی ماه مبارک رمضان و دیگری گرمای زیاد مرداد ماه است، لذا باید همه برنامه هایی که قرار است در ماه مبارک رمضان و در این گرما زیاد اجرا شود باید طوری عمل کنیم تا بحث مسافرت برای مردم با امنیت و آسایش خوبی انجام گیرد.

الیاسی در ادامه با توجه به گرمای زیاد در ماه تیر و مرداد و احتمال بارندگی و جاری شدن سیل و طغیان رودخانه ها افزود: اعضای مدیریت بحران آماده باش کامل را در جهت کنترل بحران داشته باشند.

وی همچنین از اداره هلال احمر در امر امداد و نجات در بخش کوهستان اقدامات لازم را فراهم نموده و ادارات محیط زیست بویژه منابع طبیعی نسبت به مقابله با آتش سوزی در مناطق کوهستانی آمادگی کامل را داشته باشند.

اداره راه و شهرسازی و شهرداری نسبت به گذشته در امر پاکسازی مسیر راه و سیلاب پیگیری نموده و موارد موجود را مرتفع نمایند.

در ادامه دبیر ستاد تسهیلات سفر با اشاره به اعلام گزارش ستاد نوروزی 92 از کمیته هایی که در امر خدمات رسانی به مسافران نوروزی ارائه نموده اند تقدیر کرد و افزود: تمامی کمیته ها مانند ستاد تسهیلات نوروزی آمادگی خود را برای مسافران سفرهای تابستانی اعلام نمودند.

همچنین در این جلسه رئیس صنعت و معدن و تجارت شهرستان از 180 مورد بازرسی در بخش صنوف شهرستان خبر داد و افزود: طرح ویژه ماه مبارک رمضان از یک هفته قبل آغاز و ارزاق مرغ، برنج، شکر و روغن برای مردم توزیع می شود، مردم هم شکایات خود را با تلفن 124 این اداره تماس گرفته و اعلام نمایند.

ارسال نظر