آمریکا اصلا لیاقت و شایستگی کشوری که محل استقرار سازمان ملل باشد را ندارد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 735 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:22 ق.ظ، یکشنبه، 12 آبان، سال 1392 نظرات بدون نظر

تمامی کشورهای اروپایی و غیر اروپایی متوجه شدند که سفارتخانه های آمریکا در همه کشورها حتی کشورهای اروپایی یک لانه جاسوسی است و این نشان داد و به این نتیجه رسیدند آمریکا اصلا لیاقت و شایستگی به عنوان کشوری که محل استقرار سازمان ملل باشد را ندارد.

2593_197یک مقام نظامی در آستانه 13 آبان در گفتگو با خبرنگار رادکانا در خصوص جنایات چندین و چند ساله آمریکا در اکثر کشورها و جاسوس هایی که در هر دوره ای از روزگار از خود به نمایش گذاشت و در خصوص انتقال سازمان ملل متحد از این کشور به کشوری دارای عدل و داد و انسانیت گفت: آمریکا اصلا لیاقت و شایستگی کشوری که محل استقرار سازمان ملل باشد را ندارد.

وی در ادامه افزود: تمامی کشورهای اروپایی و غیر اروپایی متوجه شدند که سفارتخانه های آمریکا در همه کشورها حتی کشورهای اروپایی یک لانه جاسوسی است و این نشان داد و به این نتیجه رسیدند آمریکا اصلا لیاقت و شایستگی به عنوان کشوری که محل استقرار سازمان ملل باشد را ندارد.

این مقام نظامی با اشاره به اینکه سازمان ملل باید در کشوری باشد که بی طرف باشد، انصاف، عدالت، انسانیت، نوع دوستی در آن رعایت شود اظهار داشت: بلکه سازمان ملل باید در کشوری مستقر باشد که بی طرف باشد، عدل و داد در آن برقرار باشد، انصاف و انسانیت و نوع دوستی در آن رعایت شود.

وی افزود: کشوری که در جهان خوی تجاوزگری و خون آشامی و تجاوز دارد اصلا لایق و شایسته نیست و از کشورهای اسلامی می خواهیم که با همبستگی و همدلی برای انتقال سازمان ملل از این کشور به کشوری لایق و شایسته اقدامات لازم را انجام دهند.

این مقام نظامی، آمریکا را غصاب خطاب کرد و افزود: با توجه به اینکه آمریکا همچنان آن خوی استکبارگری خود را دارد و به نوعی خود را کدخدای جهان و دهکده جهانی می بیند و در همه موارد به نوعی در کشتار جامعه جهانی نقش ایفاء می کند و می توانیم بگوییم غصابانی که برای نجات اما نه برای نجات بلکه برای قتل عام و اهداف شومشان با بازی کلمات و عناوین روانه کشوری می شوند و مردم آن کشور را قتل عام می کنند.

وی در پایان بیان داشت: در کشور عراق به بهانه کشف شیمیایی مردم این کشور را به خاک و خون کشیدند، در افغانستان در نظر بگیرید، در جمهوری اسلامی ایران در نظر بگیرید و همچنان در همه کشورها اخیرا هم دیدید که آن لانه جاسوسی که حضرت امام خمینی (ره) در  آبان سال 58 به آمریکا به مناسبت تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان نسبت امروز این کلمه را در سال 92 بر سر زبان اروپانیان می بینیم. 

ارسال نظر