آمریکا بداند بابت تجاوز به منطقه باید هزینه های سنگینی بدهد / شهداء نشان داده اند مردم ایران هیچگاه ترسی از دشمن ندارند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 99 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:10 ق.ظ، جمعه، 27 مرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا بداند به منطقه خاورمیانه تجاوز کرده و باید هزینه های سنگینی بدهد و ان شاء ا… تا نابودی اسراییل پیش خواهیم رفت.

به گزارش سرویس جهاد و مقاومت رادکانا به نقل از گلستان ما؛ نبی الله هزارجریبی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی در مراسم تشییع شهید مدافع حرم استان گلستان در رابطه با پیام شهدای مدافع حرم و مردم به استکبار ؛ گفت: مدافعان حرم برای حفظ اسلام و نظام اسلامی از جان خود می گذرند تا انشاء الله پرچم اسلام به دست صاحب اصلی اش برسد.

هزار جریبی تاکیدکرد: مردم عزیزمان نشان دادند قدر مدافعان حرم را می دانند و درود بر این شهدا که از خانه و کاشانه خود دست کشیدند تا از نظام اسلامی دفاع کنند و ما وظیفه داریم برای پاسداشت خون این عزیزان به مردم خدمت کنیم و تشکر می کنم از تمام مردم که امروز با حضور خود نشان دادند آرمان شهید را ادامه میدهند.

عضو کمیسیون برنامه بودجه مجلس افزود:پیام شهدا این است که ما تا آخر ایستاده ایم و هیچگاه از دشمن ترسی به دل راه نخواهیم داد و جان خود را برای دفاع از ناموس و وطن فدا خواهیم کرد و آمریکا بداند به منطقه خاورمیانه تجاوز کرده و باید هزینه های سنگینی بدهد و ان شاء ا… تا نابودی اسراییل پیش خواهیم رفت.

انتهای پیام/

ارسال نظر