آموزش بسکتبال در پایه اول دوره متوسطه دانش آموزان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,214 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:26 ب.ظ، جمعه، 29 شهریور، سال 1392 نظرات یک نظر

کارگاه آموزشی طرح ملی بسکتبال دبیران تربیت بدنی شهرستان کردکوی برگزار شد.

بسکتبال4444444به گزارش خبرنگار رادکانا، عبدالحسین بهرامی کارشناس تربیت بدنی شهرستان کردکوی گفت: امروزه ورزش و درس تربیت بدنی در آموزش و پرورش مورد توجه جدی قرار گرفته و در سند تحول بنیادین نیز از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

بهرامی با اشاره به اجرایی شدن طرح های ورزشی تحول بنیادین در مدارس ابتدایی گفت: با توجه به اجرایی شدن طرح های ورزشی بنیادین در مدارس ابتدایی، در سال جدید آموزش بسکتبال در پایه اول دوره متوسطه نیز اجرا خواهد شد.

وی افزود: به همین منظور کارشناسی تربیت بدنی شهرستان کردکوی اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی رشته بسکتبال برای دبیران تربیت بدنی نموده است که این کارگاه آموزشی در روز چهارشنبه مورخه 27/6/1392 در سالن امام علی (ع) با حضور 28 مربی زن و مرد برگزار شد.

بهرامی تصریح کرد: مربیان، آموزش های مربوط به این رشته را نزد خلیل رضی یکی از اساتید با تجربه این رشته به همراهی تعدادی از دانش آموزان فرا گرفتند.

وی در ادامه یادآور شد: براساس سند تحول بنیادین طرح های ورزشی ژیمناستیک، شنا، طناورز، تنیس روی میز و دو و میدانی به ترتیب در پایه های دوم تا ششم ابتدایی و طرح ورزشی بسکتبال برای دوره اول متوسطه (پایه هفتم) اجرا می شوند.

بهرامی می گوید:

با سلام و عرض خدا قوت
خواستم به این طریق تقدیر و تشکر خودم را از اطلاع رسانی به موقع و به روز اخبار، خدمت دست اندرکاران سایت رادکانا اعلام نمایم.دست مریزاد

ارسال نظر