آموزش و فراگیری قرآن را باید از کودکی به فرزندان خود بیاموزیم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 544 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:25 ق.ظ، شنبه، 4 خرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

مراسم جشن شکوفه های قرآنی با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی، سیداحمد حسینی بخشدار کردکوی و مادران و فرزندان در فاطمیه روستای دنگلان برگزار شد.

139203033315به گزارش رادکانا،  حجت الاسلام غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی، با حضور در مراسم جشن شکوفه ها که در فاطمیه روستای دنگلان کردکوی برگزار شد، گفت: قرآن کریم نوری است که انسان را از ظلمات طبیعت بیرون می آورد و به سوی نور پروردگار هدایت می کند.

وی با اشاره به اینکه آموزش و فراگیری قرآن را باید از کودکی به فرزندان خود بیاموزیم افزود: اگر فرزندانمان در کودکی با قرآن بزرگ شوند و در عمل به اوامر و نواهی تلاش کنند هم خود در برابر مکتب ها و جریانات انحرافی سالم می مانند و هم دیگران را هدایت کرده و مسیر حقیقت را به آنها نشان می دهند.

وی ضمن اینکه این گونه مراسمات را گامی ارزشمند جهت تعظیم شعائر اسلامی و تکریم و تعظیم به ساحت مقدس قرآن کریم برشمرد، تأکید کرد : ترویج فرهنگ قرآنی یک وظیفه عمومی است و خانواده ها باید هم خود عامل به قرائت قرآن و عمل به دستورات باشند و هم فرزندان خود را برای فراگیری آموزه های قرآنی تشویق کنند.

ارسال نظر