آموزش و پرورش متعلق به همه مردم جامعه است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 606 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:58 ب.ظ، سه شنبه، 6 اسفند، سال 1392 نظرات بدون نظر

قربان عرب احمدی گفت: مسعود بیدرنامنی (بیدلی) از چهره های آشنای آموزش و پرورش شهرستان و استان می باشد و باید از تجارب آقای مازندرانی در جهت شکوفا شدن آموزش و پرورش کردکوی استفاده کند.

IMG_0021به گزارش خبرنگار رادکانا، قربان عرب احمدی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش گلستان، ضمن تقدیر و تشکر از بهروز مازندرانی رئیس سابق اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی گفت: ما این مراسم را مراسم تودیع و مراسم وداع نمی دانیم و اساسا در آموزش و پرورش تودیع وجود ندارد و با توجه به قابلیت های آقای مازندرانی بی شک مدیر آموزش و پرورش به مشاوره و همراهی همه همکاران خصوصا آقای مازندرانی نیازمند است.

عرب احمدی ادامه داد: راه همان راه تعلیم و تربیت و تعالی فرزندان ماست و فقط مدیران جابجا شدند و پرچم مدیریت بر دوش شخص دیگری نهاده شده است.

وی در ادامه افزود: مسعود بیدرنامنی (بیدلی) از چهره های آشنای آموزش و پرورش شهرستان و استان می باشد و باید از تجارب آقای مازندرانی در جهت شکوفا شدن آموزش و پرورش کردکوی استفاده کند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش گلستان آموزش و پرورش را متعلق به همه جامعه دانست و افزود: آموزش و پرورش به همه مردم سرویس می دهد و باید طوری برنامه ریزی کنیم تا ظرفیت سازی کنیم و از این ظرفیت ها استفاده کنیم.

ارسال نظر