آموزش و پرورش نسبت به گستره آن کم تخلف ترین و منظم ترین مجموعه اداری در کشور است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 681 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:43 ق.ظ، چهارشنبه، 27 دی، سال 1391 نظرات ۲ نظر

کارگاه آموزشی پیشگیری از تخلفات اداری در مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کردکوی برگزار شد.

hhhبه گزارش رادکانا به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش کردکوی، کارگاه آموزشی پیشگیری از تخلفات اداری دوشنبه 25/1/91 بعد از نماز ظهر و عصر با حضور محمد خطیری مدرس و کارشناس مسئول هیئت بدوی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان، بهروز مازندرانی مدیر آموزش و پرورش و دیگر مسئولین آموزشی شهرستان در نماز خانه  مدیریت آموزش و پرورش کردکوی برگزار شد.

محمد خطیری مدرس و کارشناس مسئول هیئت بدوی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان : با عرض تسلیت به جهت ایام محرم و صفر ، شهادت پیامبر اعظم (ص) ،امام رضا (ع) و امام حسن مجتبی (ع) پیشگیری از تخلفات اداری واطلاع رسانی در امرقوانین و مقررات اداری در همه سطوح و آگاهی همکاران از قوانین و تبعات تخلف از آن را مهمترین چیز در امر هئیت های بدوی اعلام نمود.

ایشان : پرهیز از  بروز تخلف ،خوش رفتاری با ارباب رجوع  همکار و غیر همکار ،ایجاد محیط صمیمی و دوستانه در جهت کاهش تخلف  را مهمترین اقدام نیروها درسطوح آموزش و پرورش دانست و افزودآموزش و پرورش نسبت به گستره آن کم تخلف ترین  و منظمترین مجموعه اداری در کشور است که مایع مباهات است.

خطیری خاطر نشان کرد : شهرستان کردکوی  از محدود شهرستانهایی است که همواره  ازکمترین تخلفات اداری  درسطح استان برخورداربوده  است .

ali می گوید:

با سلام
گلستان بلاگ
مشتاق مطالب ارسالی شما میباشد[گل]

گلستان بلاگ می گوید:

با عرض سلام و خسته نباشید
شما می توانید مطالب خوب و مفید خود را با نام و آدرس وبلاگ خوب در سایت گلستان بلاگ منتشر کنید
گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست
http://golestanblog.ir/?p=120

ارسال نظر