آنهایی که شعارهای ساختارشکنانه می دهند از سر بی دردی است / این جریان از بیرون هدایت می شود / جوانان عزیز استان در این جریان قرار نگیرند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 98 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:24 ق.ظ، دوشنبه، 11 دی، سال 1396 نظرات بدون نظر

آیت الله سید کاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان نسبت به حواشی اخیر و تجمعات دو شب گذشته شهر گرگان واکنش نشان داد .

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از گلستان ما؛ آیت الله نورمفیدی با اشاره به مشکلات کشور نظیر بیکاری و گرانی و … گفت : مردمی که مشکل اقتصادی دارند ، بیکاری دارند و واقعا معیشت آنها سخت است مشخص هستند و اینها همان افرادی هستند که برای نظام سرمایه گذاری کردند .

نورمفیدی افزود : این افراد هیچگاه شعارهای ساختارشکنانه نمی دهند چرا که همین جمعیت در راهپیمایی 22 بهمن خواهیم دید که چطور با شور و گستردگی شرکت خواهند کرد .

وی تصریح کرد : اینهایی که این شعارهای ساختارشکنانه می دهند مشکل ندارند و بعضا از سر از بی دردی است و این جریان بیشتر از بیرون هدایت می شود همانطور که از اوایل نهضت علیه کشور ما توطئه ها کردند.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان خاطرنشان کرد : حرف من با جوانان عزیز اینست که توی این جریان قرار نگیرند .

ایت الله نورمفیدی اضافه کرد : مشکلات هست ، مسئولین هم قبول دارند و باید حل شود اما جریانی که دشمن 37 ساله ما هست دارد طراحی می کند و مراقب باشیم توی این جریان قرار نگیریم .

انتهای پیام /

ارسال نظر