آنچه پیروزی می آورد اسلحه نیست ! ایمان است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 677 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:56 ب.ظ، شنبه، 23 آذر، سال 1392 نظرات یک نظر

جناب آقای ظریف در نشستی که با دانشجویان در دانشگاه تهران داشتند فرموده اند که (( غربی ها از چهار تانک و موشک ما نمی ترسند. آیا شما فکر کرده اید که آمریکا با یک بمبش می تواند تمام سیستمهای نظامی ما را از کار بیندازد؟ از سیستم نظامی ما می ترسد؟ آیا واقعاً به خاطر سیستمهای نظامی ماست که آمریکا جلو نمی آید؟!))

thumb287-fe756782bd10a437d2fb5b36dbbd7689به گزارش رادکانا، آقای ظریف شما صحیح می فرمایید! آمریکا از چهار تا تانک و موشک ما نمی ترسد! او از بمب های و سلاح های ما نمی ترسد! او از ایمان والای فرزندان بسیجی ما می ترسد! او از بمب های اتمی هوشمند ما می ترسد!

از بمب هایی که اگر روزی روزگاری تصمیم به کار احمقانه ای گرفتند، این بمب ها کاخ سیاه را بر دولتمردان آمریکایی ویران خواهند کرد می ترسند.

بمب های هوشمندی که همین حالا نیز چنگال قدرتمندشان بر حلقوم کثیف آمریکا قابل رویت است از افغانستان گرفته تا عراق، سوریه، لبنان و…!

بمب های هوشنمدی که خواب راحت را نه تنها از دولتمردان مزدور و غلامان حلقه به گوش صهیونیزمهای کودک کش که حتی از خود صهیونیزم نیز ربوده و روز روشن شان را چون شب ظلمانی نموده اند! بله همان بمب های اتمی هوشمندی که در سالهای دهه چهل در گهواره بودند و امروز …!

آقای ظریف چرا خود را باور نداریم، به والله اگر آنطور که دشمن روی قدرت و توانمندیمان حساب بازکرده و از توان بازدارنده بالایمان در هراس است، نصف آنرا خودی ها باور داشتند محال بود که اینگونه باترس و هراس از قدرت دشمن سخن برانند!؟

آقای ظریف شما در قسمتی دیگر از سخنانتان متذکر شده اید که آمریکا با یک بمبش می تواند تمام سیستمهای نظامی ما را از کار بیندازد!

نه تنها نمی تواند بلکه قدرت و جسارت چنین ریسک بزرگی را نیز ندارد! آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند امام خمینی (ره) را که فراموش نکرده ایم؟!

آن جمله معروف مال چه سال و چه موقعیت زمانی بود؟! زمانیکه آمریکا در اوج قدرت نظامی، سیاسی و اقتصادی بود و ما تازه انقلاب کرده بودیم! در ظاهر در اوج ضعف مالی، اقتصادی، سیاسی و نظامی! چون تازه انقلاب کرده بودیم! و نه ارتش منسجمی که بتواند از مرزهایمان دفاع کند داشتیم و نه هم اقتصادی که بتوانیم کشورمان را اداره نماییم!

آیا آنزمان با آن وضعیت آمریکا توانست غلطی بکند که امروز بتواند؟ آنهم امروز که آن کشورابر قدرت و قوی شوکت، مستاصل و درمانده از جنگهای عراق و افغانستان به روزها و سالهای گذشته با حسرت می نگرد و به آن سالها که در اوج قدرت بود با افسوس، گریه، ناله و زاری و با پشیمانی از اینکه چرا خود را گرفتار جنگهای بیهوده ای کرد که تمام هستی و آبروی نداشته آنها را برباد داد، می نگرد!

آقای ظریف شما مثل اینکه به حرف خود سیاستمداران آمریکا نیز بی توجه هستید به حرف آنهایی که با خشم و غضب از سیاستهای نابخردانه دو رئیس جمهور اخیر آمریکا، بوش و اوباما آنها را به باد ناسزا گرفته اند که اینها آمریکای ابر قدرت سالهای پایانی قرن بیستم را به آمریکای زبون و تحقیر شده 2013 تنزل داده اند! این حرف خود آمریکائیهاست! که امروز آمریکا ناتوان از همیشه در صحنه های جهانی فقط نظاره گر است و قدرت تصمیم گیری از او گرفته شده!

پس آمریکا نه تنها نمی تواند که با یک بمبش سیستمهای نظامی ما را از کار بندازد بلکه جرأت و جسارت چنین ریسک بالایی را نیز ندارد اگر چه تمام غداره بندهای قدونیم قد منطقه ای و جهانیش خصوصاً سگ دست آموزش روباه پیر، انگلیس او را یاری دهند!

آقای ظریف! آنچه پیروزی می آورد اسلحه نیست! ایمان است، ایمان به خدا، هدف و راه مقدسی که انسان در پیش گرفته! در جنگ سی وسه روزه دیدیم که یک گروه کوچک چریکی با امکانات اندک توانستند که ارتش و قدرت چهارم جهان را زمینگیر نمایند!

آنهم فقط به قدرت ایمان یادمان نمی رود که همین اسرائیل در جنگ 6 روزه بر چند کشور بزرگ عرب پیروز شد! ولی همین ارتش در مقابل یک گروه چریکی که مسلح به ایمان بودند، ناتوان و شکست خورده، میدان را به حزب ا… قدرتمند و با ایمان واگذار کرد!

پس کدام کشور می تواند قدرت مقابله با نیروهای مسلح ایران که هم به سلاح ایمان و هم سلاح مدرن و پیشرفته جنگی مجهز است، داشته باشد!

آقای ظریف چرا خودمان را باور نداریم! چرا توانمندیهای بالای خود را نمی بینیم! و دشمن را بزرگ می بینیم!

آقای ظریف قدرت ما در موشک و بمب نیست! قدرت ما در راه هدف و ایمانمان هست! قدرت ما در مکتبمان هست! قدرت ما در انقلابمان هست! قدرت ما در رهبرمان و در ولایت مطلقه ما هست! اینهاست که امروز انقلابمان را جهانگیر کرده!

دشمن می خواست از صدور انقلابمان جلوگیری نماید! آنها بیمناک بودند که مبادا این انقلاب به دیگر کشورها سرایت نماید، ولی به کوری چشم دشمنان وبه حول و قوه الهی امروز انقلابی را که امام خمینی آغاز گرآن بودند، مرزهای میهنی را شکافته نه تنها منطقه بلکه کل جهان را درنوردیده! هر کجا که حرکتی، نهضتی و یا انقلابی را ببینید قطع به یقین بدانید که الگو برداری از انقلاب اسلامی ایران است!

آقای ظریف قدرت بسیج ایران، بمب های اتمی جهان را به تمسخر گرفته می بینید که اکسیر همین نیرو در سوریه چه کرد؟

خودتان بهتر و بیشتر از حقیر در جریان هستید که امروز بیشتر کشورهای عرب منطقه همراه ترکیه اسرائیل، آمریکا و غرب همه در یک جبهه علیه سوریه در جنگ هستند، آنها تاکنون چه غلطی توانستند بکنند می بینیم که هر روز که از این جنگ می گذرد سوریه پیروز میدان و دشمنان مستاصلتر از همیشه با زبونی و خواری صحنه جنگ را ترک کرده!

حال که می بینند هیچ غلطی نمی توانند بکنند مسابقه رابطه با سوریه را در پیش گرفته اند! ایکاش مسئولان بلند پایه نظامی کشور، گوشه ای از توانمندی های بالای نظامی ما را به سمع و نظر رئیس دستگاه دیپلماسی ما می رساندند تا ایشان با خیالی آسوده تر سر میز مذاکره حاضر گردند و یا کمتر از قدرت نداشته دشمن بنالند./نیلکوه


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

گلستان بلاگ می گوید:

سلام
با تشکر از مطلب خوب شما
این خبر با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد
http://golestanblog.ir/?p=12651

ارسال نظر