آنچه که برای اسلام مهم می باشد وحدت بین مسلمین است لذا باید حافظ آن باشیم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 503 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:29 ب.ظ، چهارشنبه، 27 شهریور، سال 1392 نظرات بدون نظر

ششمین کاروان زیر سایه خورشید استان گلستان در آخرین ایستگاه به دیدار عالم جلیل القدر آیت الله میبدی شرفیاب شدند و از حضور این عالم بزرگوار استفاده کردند.

SAM_5129به گزارش خبرنگار رادکانا، ششمین کاروان زیر سایه خورشید استان گلستان در آخرین ایستگاه به دیدار عالم جلیل القدر آیت الله میبدی شرفیاب شدند و از حضور این عالم بزرگوار استفاده کردند.

آیت الله میبدی در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از برگزارکنندگان همایش بزرگ و ملی زیر سایه خورشید در استان گلستان گفت: این همایش مطمئنا مردم را به وجود نازنین امام رضا (ع) نزدیک تر کرد.

وی افزود: ان شاالله که تأثیر خوب و بسزایی بر روی مردم عزیز گذاشته باشد و این تأثیرگذاری برای همیشه پایدار بماند و آنها را به خداوند متعال نزدیک تر کند.

آیت الله میبدی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: خداوند متعال نعمت هایی را برای انسان قرار داده که پاک می باشد اما ان سان برای حفظ آن باید از غفلت ها بپرهیزد.

وی در خصوص وحدت بین شیعه و سنی گفت: آنچه که برای اسلام مهم می باشد وحدت بین مسلمین می باشد لذا باید حافظ آن باشیم.

وی افزود: دشمنان ما دشمنان اسلام هستند و قصد از بین بردن اسلام را دارند و بین مسلمانان تفرقه می اندازند لذا هر شخصی در هر قوم و مذهبی و در هر پست و عنوانی که هست اگر بخواهد بین مسلمانان اختلاف ایجاد کند آب به آسیاب دشمن ریخته و از مسلمانان نیست.

آیت الله میبدی با اشاره تدبیر و صبر و استقامت مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری با تدبیر و صبری که داشت توانست ادامه دهنده راه امام خمینی (ره) باشد و بر تمامی مشکلات پیروز شود.

این عالم جلیل القدر بر این نکته تأکید کرد که: ما باید افرادی را که در شک و تردید به سر می برند و به شرک روی می آورند یادآوری کنیم که اسلام از برترین ادیان است.

ارسال نظر