آنچه که مردم را به صحنه حرکت های انقلابی می آورد، دین مردم و ارزشهای مکتب می باشد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 670 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:47 ب.ظ، یکشنبه، 22 بهمن، سال 1391 نظرات بدون نظر

سی و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران است و مردم همچنان در صحنه دفاع از انقلاب حاضرند و هر سال با شکوه تر از سال قبل از انقلاب و نظامشان دفاع می کنند.


IMG_0038غلامی نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا استان گلستان صبح امروز در حاشیه راهپیمایی باشکوه مردم شهرستان کردکوی در گفتگو با خبرنگار رادکانا گفت: سی و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران است و مردم همچنان در صحنه دفاع از انقلاب حاضرند و هر سال با شکوه تر از سال قبل از انقلاب و نظامشان دفاع می کنند.
نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا افزود: دلیل و چرایی این مسئله در محتوای انقلاب مردم می باشد و واقعیت انقلاب این است که برخلاف انقلاب های دیگر قرن بیستم ماهیت مکتبی، مذهبی و دینی دارد.
غلامی اظهار داشت: آنچه که مردم را به صحنه حرکت های انقلابی می آورد، دین مردم و ارزشهای مکتب می باشد و مردم این امر مهم را وظیفه خودشان می دانند که از دینشان در برابر هجمه دشمنان دفاع کنند.
غلامی با توجه به هجمه شدید دشمنان حضور گسترده مردم را باعث شکست و ناامیدی آنان دانست و افزود: همان طور که ملاحضه می کنید هر سال شیطنت دشمنان بیشتر می شود و در برابر آن حضور مردم هم گسترده تر می شود و این دلیل وابستگی و علاقه قلبی مردم با انقلاب است. همانا انقلاب ماهیت دین و مکتب مردم است و پیام ما به همه دشمنان اسلام این است که مردمی که در صحنه حاضرند و از ایثار جان برای مکتبشان دریغ ندارند شکست ناپذیرند.
وی باتوجه به اینکه دشمن جنگ همه جانبه ای را شروع کرد بیان داشت: کسی که از جانش نترسد شکست نمی خورد، چناچه امام (ره) فرمود ملتی که شهادت دارد اسارت ندارد و ملت ما باید بدانند که در حال حاضر دشمن جنگ همه جانبه ای را علیه انقلاب و نظام ما شروع کرده تا ملت را زمین گیر کند.

وی افزود: دشمن در صحنه های اقتصادی و با فشار اقتصادی هدف تسلیم ملت ایران را دارد و این ملت از جانشان می گذرند که یقینا از طریق ستم از پای در نمی آئیم.

ارسال نظر