آن تکلیفی که شما را به جبهه کشاند همچنان باقی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 495 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:54 ق.ظ، جمعه، 17 خرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

نشست هم اندیشی و تبادل نظر در خصوص حضور گسترده در انتخابات با حضور جمعی از حماسه سازان و پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس شهرستان کردکوی برگزار شد.

hamasasazanبه گزارش رادکانا، رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی ضمن عرض تسلیت ایام رحلت جانسوز بنیانگذار و معمار کبیرانقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و گرامیداشت قیام پانزده خرداد، هدف این نشست را  بستر سازی و ایجاد زمینه برای حضور گسترده و پرشور مردم در انتخابات عنوان کرد و افزود: امروز بزرگترین معروف حضور در انتخابات است و وظیفه ما  نخست حضور گسترده در انتخابات و سپس انتخاب کاندیدای اصلح است.

فرماندار کردکوی در جمع حماسه سازان 8 سال دفاع مقدس ادامه داد: آن تکلیفی که شما را به جبهه کشاند، همچنان باقی است و به فرموده حضرت امام (ره) جنگ تمام شده ، اما دفاع همچنان باقیست.

الیاسی افزود: این نظام خدمات زیادی انجام داده است و امروز دفاع از اصل آن بر ما تکلیف است.

وی تأکید کرد: نظام وانقلاب از شما توقع دارد که بیش از پیش در دفاع از دستاوردهای انقلاب و خون شهدا کمک رسان و یاری دهنده باشید.
در حاشیه نشست حماسه سازان هشت سال دفاع مقدس بر ادامه راه شهداء و حضرت امام (ره) در تبعیت از مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) و ولایت و تلاش برای حضور گسترده مردم در پای صندوق های رأی تأکید کردند.

ارسال نظر