آوار کردن مشکلات بر سر مسکن مهر دردی را دوا نمی‎کند/ مردم به دنبال کمک‎رسانی و لاشخورهای سیاسی به دنبال یافتن مقصر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 68 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:42 ق.ظ، پنج شنبه، 25 آبان، سال 1396 نظرات بدون نظر

زلزله تلخ در استانهای غربی کشور موجی از غم و ناراحتی را در بین مردم ایجاد کرد در چنین شرایطی که می طلبد همه مردم در کنار هم با کمک و همدلی از داغ این مصیبت بکاهند متاسفانه ای عده ای با بی رحمی و به دور از شرافت انسانی به دنبال کاسبی کردن از بلایی هستند که بر سر مردم آوار شد.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از دانشجو سلام؛ متاسفانه شاهدیم در طی این دو روز برخی مسئولین دولتی که وظیفه رسیدگی به مشکلات مردم را دارند همان رویه دوران انتخابات را دنبال می کنند و باز به دنبال کسی هستند که تقصیر را برگردن آن بیندازند تا از زیر بار مسئولیت خود شانه خالی کنند.

و این بار دیواری بهتر از دیوارهای ترک خورده و فروریخته مسکن مهر نیافتند.

رییس جمهور و معاون اولش به گونه ای سعی دارند تا تمام ویرانی ها و تلفات را برگردن مسکن مهر دولت نهم و دهم بیندازد که مدیر مسکن و ساختمان اداره راه و شهرسازی کرمانشاه گفته است مسکن مهر سر پل ذهاب و کرمانشاه فقط ۲ نفر فوتی داشت و سقف هیچ کدام از واحدها نریخته است.

هرچند جان یک هموطن هم دارای ارزش است و داغ آن سنگین اما این تعداد فوتی در مقابل چهار صدو اندی تلفات چند درصد را تشکیل می دهد؟!

در این گزارش قصد بر دفاع و یا انتقاد از وضعیت مسکن مهر در دولت قبل نداریم بلکه چیزی که آزار دهنده است تسویه حسابهای سیاسی و کاسبی از حوادث است که امری ناجوانمردانه و به دور از انصاف می باشد.

در همین رابطه  گفتگویی با دبیر واحد روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان و فعال دانشجویی دانشگاه گلستان انجام داده ایم که به همراه سایر تشکلهای دانشجویی مشغول جمع آوری و کمک به افراد زلزله زده اند.

photo 2017-11-14 21-28-24

سجاد فرهمند پارسا انتشار این قبیل پست ها در فضای مجازی را نفرت انگیز و محصول فعالیت رسانه های ضد انقلاب  همچون آمدنیوز و چهره های اپوزیسیون خواند و افزود: این رسانه ها که عالم و آدم را مقصر بی انضباطی در کمک رسانی به آسیب دیدگان می کنند اگر کمی شرف داشته باشند در این زمان که مردم ایران داغدار هستند هیچ وقت سیاست بازی هایشان را در این زمان به نمایش نمی گذاشتند.

وی حمله به مسکن مهر را سیاسی خواند و در این رابطه گفت : وقتی افرادی در این زمان به مسکن مهر لفظا”حمله کردند این کار آنها نشان از این است که منفعت و ترجیحات حزبی آنها خیلی مهم تر از رسیدگی به وضعیت زلزله زدگان است و حاضرند در هر شرایطی به نفع گروه و حزب خود برداشت سیاسی کنند، حتی با جان مردم هم در زمانی که خانواده های ما داغدار هستند به تخریب دولت قبل بپردازند و به دعوای سیاسی خود برسند.

این فعال دانشجویی دغدغه مردم را کمک به آسیب دیدگان زلزله  دانست و تصریح کرد: همه ما می دانیم و برای همه مشهود است که تمام ملت ایران دست به دست هم داده است تا هرچه سریعتر مردم عزیز ما در غرب کشور از این مصیبت رهایی پیدا کرده و به روال عادی زندگی خود برگردند.

دبیر سابق جامعه اسلامی گلستان بیان کرد: دولت هر چه زودتر تدابیر خود را برای بهبود وضعیت مردم زلزله زده غرب به مرحله اجرا در بیاورد و  در این راستا صرفا به بازدید تشریفاتی اکتفا نکند.

وی افزود: قولهای داده شده  از سوی رییس جمهور در مورد پرداخت وام های بلا عوض نباید در حد شعار باقی نماند و همه دستگاههای دولتی هم باید به  وظایف خود در رابطه با درمان، امنیت، تغذیه و..  مردم به درستی عمل کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر