آیا عربستان و قطر می توانند پشت مردم انقلابی جهان پنهان شوند؟!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 450 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:38 ب.ظ، شنبه، 15 تیر، سال 1392 نظرات بدون نظر

با ظهور اسلام و طلوع آن در شبه جزیره عربستان به موازات آن بزرگترین دشمن اسلام یعنی نفاق نیز متولد شد؛ از عبدالله بن عبا تا ابوسفیان، معاویه و… که شمشیر آنان همیشه تیزتر از هر دشمن دیگری از درون انقلاب حقیقی پیامبر اسلام را تهدید می کرده است اما این تنها پایان کار نبود.

Nic537892
پیامبر اسلام سر به تیره خاک نهاد که ثقیفه در مقابل غدیر الم شد و طی 24 سال مسیر خدا به بیراهه رفت و زمانی که امیر مومنان علی (ع) با اسرار مردم به خلافت رسید راه نفاق از صفین و نخیله و جمل سربرآورد و شمشمیر و تدبیری  که می بایست در جهت آباد کردن ویرانه های کفر و الحاد بکار رود در جهت حرس کردن باغ دین بکار رفت وهر شمشیری که در این راه زده شد شمشیری شد تا با فرزندان  پیامبر تسویه حساب قومی راه بیاندازند. چنانکه حسن بن علی (ع) را با خنجر نفاق مضروب و حسین بن علی را شهید و تا 11 تن از امامان تشیع هر یک با زهر… حذف فیزیکی  شدنداما…

این حربه هر از چند گاهی در بین مسلمین قربانی ها گرفت و از کشته ها پشته ساخت و اخوان المسلمین نه اولین و نه آخرین آن است.

دیدیم بعد از انقلاب مردم مصر، انقلابی ها در تهران جمع شدند و سرمشق ها را ولایت فقیه داد اما دل جای دگر و گروه راه دیگر بود.

سلفی ها به نمایندگی از اسرائیل و همان جبهه نفاق نفوذ کردند اما با تیشه های تیز و با گذشت زمان تیشه ها را به ریشه ها زدند.

با خرج کردن پولها در جهت انحراف رهبران کوشیدند تا مبادا به اصطلاح سرمشق رهبری ایران هدایت امت اسلام را در دست خود بگیرد.

با انتخاب رئیس جمهور مصر دور مرسی را گرفتند و با عقیم کردن اقدامات انقلاب از انقلاب مصر تابوعی ساختند تا مردم آزاد شده از بند استبداد و استعمار را دلزده کنند و رئیس جمهور منتخب را از چشمها بیندازند کاری که حرفه حرفه ای بنگاههای استعماری و جاسوسی غرب است.

در این راه از ثروت جهان اسلام برعلیه جهان اسلام استفاده کردند و جنگ دین علیه دین را یک بار دیگر مثل گذشتگان ناخلف خود الم کردند و با کشتن، ترور، نفوذ در ارتش مصر، به روی کار آوردن خائنان به مردم بعد از انتخابات مصر، بمب گذاری و استفاده از رسانه ها به تعهد جنایتکارانه خود در جهت شکننده کردن انقلاب مردمی مصر کوشیدند و با دو دسته کردن مردم و استفاده از حربه انقلاب ظاهرا در جهت آنند تا انقلاب مردم مصر را استحاله کنند واز این انقلاب که بی شباهت به مشروطه مظفری ایران نیست با این تمهیدات کنترل کنند.

و امروز با این تمهیدات درصدداند تا با کنترل و هدایت یک خیزش مردمی که می رفت بنیاد های فکری غرب را در جهان اسلام نابود کند از یک انقلاب مردمی، یک جسد مرده بی تحرکی بسازند تا آب رفته را به جوی برگردانند.

البته تا بحال  از این اقدامات خونین و جنایتکارانه در جهت هدایت پاکترین احساسات انسانی مردم مصر بهره جسته اند و حقیقت این است که مردم به جان آمده از استبداد و استعمار از حقیقت عمل استبدادی و استعماری  مطلعند و از جانیان متنفرند و بزودی با دادن زمان دستشان باز خواهد شد.

حقیقت  این است که دوران استبداد واستعمار تمام شده و مردم به آگاهی های اجتماعی، سیاسی و فرهنگی  رسیده اند و همت خود را مصروف آگاهی می کنند و تا زمانی که مردم تحصیل کنند و بدانند و خود را در تحولات اجتماعی شرکت دهند بیگانگان  قادر به الینه کردن مردم در بلند مدت نخواهند بود و هرچه زمان می گذرد به ترفندهای آن آگاهی بیشتری خواهند یافت و در نتیجه پاتن استبداد زدگی و استعمار زدگی در مبارزه  ایجاد خواهد شد چنانکه مردم مصر در این مبارزه در اول راه اند و با گذشت زمان دست استعمار و استبداد باز خواهد شد و توخالی بودن ادعاهای آنها برای همگان آشکار می شود.

در این راه هرچه آگاهی از ترفندها وغرب زدگی بیشتر باشد به همان نسبت تاثیرات ترفندهای غرب کمتر خواهد بود.

در اینجا باید خالی بودن نقش ولایت فقیه و سکان داری ولایت و رهبری واحد را در مصر خاطر نشان کرد و نباید فراموش کرد که با عدم توجه به این مرکز قدرت جهان اسلام آسیب های بیشماری دیده است و جایگاه آن با گذشت زمان برای همگان عیان تر می شود و امروز این ارزش در انقلاب مصر نمایان شده است که بیش از یک سال نتوانسته اند در مقابل ترفند های غرب مقابله کنند اما با گذشت 34 سال از انقلاب ما هنوز غرب نتوانسته آسیب جدی به مملکت ما برساند و بیاد این جمله پیر فرزانه انقلاب می افتیم که اگر می خواهید به مملکت تان آسیب نرسد مدافع ولایت فقیه باشید.  

ارسال نظر