آیا کارد غلاف خود را بریده است !؟
تعداد بازدید تعداد بازدید: 645 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:35 ب.ظ، جمعه، 30 فروردین، سال 1392 نظرات بدون نظر

آدم کشی بد و خوب یا تروریست بد و خوب یعنی چه! سلفی ها درسوریه، افغانستان، عراق، پاکستان و… چه می کنند!؟

13920127161116465393943بازی با آتش، بازی کودکانه ایست که گاهی اوقات بزرگتر ها به آن دست می زنند ولی کوکان بیشتر اوقات به خود خسارت اندک می زنند، اما بزرگترها وقتی به بازی کودکانه دست بزنند ممکن است زندگی خود را ببازند و آنوقت این بازی بازی مرگ و زندگی آنان می شود!

فرقه سازی که یکی از شیوه های ابداعی روس ها و سپس انگلیسی ها خصوصا در تاریخ ایران است خدمات زیادی به حضور استعمارگران خصوصا در زمان حکومت بیمار اروپا (دولت عثمانی ) و دولت بیمار قاجارها در ایران کرده اند.

بوجود آمدن فرقه هایی چون بابیت، بهائیت، وهابیت، ترک های جوان در عثمانی که حضور فردی چون آتا ترک و تشکیل ترکیه، فراموش خانه یا فراماسونی و بوجود آمدن حکومت پهلوی ها در ایران، از روش های شیطان پیر واستعمارگر علیل بعد از جنگ جهانی انگلیس خبیس بوده است، اما ظاهرا استعمارگر جوان خصوصا بعد از جنگ جهانی دوم ایالات متحده برای نفوذ و پیشبرد اهداف خود خصوصا در آسیا پا در جای پای انگلیس گذارد تا منافع خود را حفظ کند.

حضور در افغانستان و ایجاد فرقه های سلفی و بهره برداری از آنان در کوتاه مدت و جنگ زرگری و نابودی رئیس فرقه  القائده و تبلیغ جهانی اعتباری برای اوباما بهم زد و خب مردم آمریکا هم رئیس جمهور را تمدید اعتبار کردند.

شاید فرقه سازی به این شکل ناشیانه درعصر مدرنیته غرب وحکومت لیبرال دموکراسی نوبر باشد و جمع کردن آن کمی برای جناب ابرقدرت مشکل بشود.

ساختن طالبانیسم در جهت معرفی چهره خشن از اسلام در جهت ضربه زدن به ولایت فقیه با تبلیغات وسیع از طریق رسانه های هم کیش در مرزهای شرقی ایران  شاید بلای جان شکارچی شده باشد و شاید امروز در بوستون و معلوم نیست فردا در کجا باید آسیب آن را بپذیرد.

شاید افکار تحت فشار آمریکا واقعه هولناک 11 سپتامبر را در یک مقطع کوتاه پذیرفته باشند ولی با تحقیقات بعمل آمده افکار عمومی به نیات پشت پرده گردانندگان آن پی برده است و امروز درسوریه از طرفی سلفی ها را آمریکایی ها تروریست معرفی می کنند و از طرفی به آنان سلاح می رسانند تا صلاح خویش را دریابند.

بازی با خنجر  دولبه بعید نیست گاه دست بازیگر را ببرد آخر بازی اشکنک دارد سرشکستنک  دارد.

بازی با خنجر سلفی گری  و کشتن مردم بی گناه سوریه، افغانستان، عراق … ممکن است یک روز خب خنجر است دیگر یک روز هم دست صاحب را ببرد.

هرچند ضرب المثل معروف ” کارد غلاف خود را نمی برد “، چه دیدی یک وقت هم دیدی کارد غلاف خود راهم  برید! و از داستان بوستون سلفی ها سردرآوردند معلوم نیست که سناریونویسان آمریکا چه چیزی را هدف گرفته اند و یا شاید با کشته شدن رئیس القائده خواستند خودی نشان دهند! این دنیائیست که تحصیل کردگان دانشگاههای غرب و آمریکا از دنیا ساخته اند و همه چیز آنها هوس بازی است.

وآمریکایی ها که خوب ید طولایی در صفحه عوض کردن دارند و با ابزار رسانه  سفید را سیاه جلوه می دهند و اگر نیاز باشد بلعکس مثلا در جریان فتنه 88 ایران سناریویی ساختند بنام ندا آقاسلطان و همه دنیا با خبر شد ولی کشتار 500 نفری ریگی در همان زمان در سیستان وبلوچستان ایران  را کسی نفهمید این هنر رسانه  های غرب و خصوصا آمریکاست!

مقام معظم رهبری به طور شفاف در سخنرانی اخیر خود گفتند: ما بمب گذاری در سوریه، عراق، افغانستان، پاکستان و بوستون  را محکوم می کنیم و درحقیقت اشاره کردند که آدم کوشی خوب و بد نداریم و تروریست خوب و بد مردود است چون کشتن یک  انسان بی گناه در دین مبین اسلام  کشتن همه آدمهاست و این تفکر لیبرال است که بنا به مقتضیات و منافع خود آدم کشی بد و خوب در دنیا راه انداخته و تروریست خوب و بد را مد کرده است و هر کجا منافعش اقتضاء کند یک  نام به آدمکشی می دهد.

ضد انقلاب ایران را از لیست تروریست خارج کرده و به آنان جا و مکان می دهد و در سوریه از یک طرف تروریست های النصره را محکوم می کند و از طرفی سلاح به آنان می دهد…یک بام و دوهوا…!

البته معلوم نیست بازی کردن با ایده ئولوژی ها شاید و ساختن فرقه ها شاید یک روز روح ناخودآگاه انسانی این گروهها را بیدار کند و به اصطلاح  یک روز کارد غلاف خود را هم ببرد…!

نویسنده رادکانا: محک

ارسال نظر