آژیر پدافند غیر عامل در هنرستان شهید چمران کردکوی بصدا در آمد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,035 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:19 ب.ظ، سه شنبه، 14 آبان، سال 1392 نظرات بدون نظر

آژیر پدافند غیر عامل با حضور بهداری سپاه کردکوی، هلال احمر، نمایندگان اورژانس ۱۱۵، آتش نشانی، نیروهای مقاومت بسیج ناحیه کردکوی و آموزش و پرورش در هنرستان فنی و حرفه ای شهید چمران کردکوی بصدا در آمد .

IMG_0022به گزارش خبرنگار رادکانا، سرگرد علی رایجی مسئول نیروی مقاومت مردمی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی پس از توجیه تیم عمل کننده و مشخص کردن جایگاه هر یک از نیروهای امدادی، آمبولانس ها، ماشین آب پاش، بلانکاردها آژیر را بصدا در آورد.

طی 5 دقیقه هر یک از تیمهای امدادی و پشتیبانی با انجام اقدامات خود به حمل مجروح در زمان اضطراری پرداختند و پس از انتقال مصدومین به آمبولانسها و استقرار در چادر امدادگران و اطفاء حریق با پایان وقت نیروها به جایگاه خود باز گشتند.

در این مراسم نمایندگان اورژانس 115 با حضور در جمع دانش آموزان و فرهنگیان نکاتی اختصاص برای حمل مجروح در زمان سخت را برای مدعوین توضییح دادند.

از حضور بهداری سپاه با آمبولانس، هلال احمر، اورژانس 115، آتش نشانی کردکوی، نیروهای مقاومت بسیج ناحیه کردکوی و آموزش و پرورش تقدیر بعمل آمد.

این مراسم با حضور سرهنگ چترابگون جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی، سرگرد علی رایجی مجری طرح و مسئول نیورهای مقاومت مردمی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی، خانم گلفیروزی فرمانده بسیج دانش آموزی اداره آموزش و پرورش کردکوی، حسین پاوندی فرمانده بسیج فرهنگیان اداره آموزش و پرورش، فرهنگیان و دانش آموزان آموزشگاه شهید چمران برگزار شد.

ارسال نظر