آیا جلالی به فتح خاکریزها و خلع سلاح رقیب ادامه خواهد داد؟
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,009 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:45 ق.ظ، چهارشنبه، 25 فروردین، سال 1395 نظرات ۷ نظر

آلارم های معنا داری به اردوگاه رقیب صادر شده که ممکن است رویای شیرین حاصل از معادلات روی کاغذ را به تلخی سنگینی کفه ترازوی معادلات به سود کاندیدای اصولگرا تعبیر نماید.

photo_2016-02-17_14-33-0512به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، در شرایطی که به نظر می رسید بهره گیری از مولفه ها و ظرفیت های قومی و برتری شمار آرای ترکمن صحرا در مقایسه با بندرگز و کردکوی، زمینه های پیشتازی چشمگیر رامین نورقلی پور را در تقابل با رحمت الله جلالی در روزهای تبلیغات مرحله دوم انتخابات در غرب گلستان فراهم نماید اما آنگونه که از شواهد و قراین پیداست، این موازنه در چرخشی قابل ملاحظه به سود رقیب اصولگرای نور قلی پور در حال تغییر است.

از آنجا که صحنه گردانان منتسب به شورای راهبردی اصلاح طلبان استان در غرب گلستان سکاندار رتق و فتق امور کاندیدای ترکمن برای برقراری ارتباط با سیاسیون منطقه شده و از این حیث امید زیادی را به اردوگاه اصلاح طلبان روان ساخته است.

اما مراجعه ی بی ریای رحمت الله جلالی به طیف وسیعی از بدنه و نیروهای مردمی اصلاحات میانه رو و تلاش برای کاهش شکاف میان طیف های مختلف اصولگرایی در کردکوی و بندرگز با بهره گیری از ظرفیت علما و ائمه جمعه برخی شهرهای غرب گلستان توام با نفوذ آشکار در میان تراکمه ی منطقه، آلارم های معنا داری را به اردوگاه رقیب صادر می کند که ممکن است رویای شیرین حاصل از معادلات روی کاغذ را به تلخی سنگینی کفه ترازوی معادلات به سود کاندیدای اصولگرا تعبیر نماید.

با وجود آنکه شکاف ذهنی و عملی غالب کاندیداها،  سیاسیون و قوم گرایان ترکمن برای همراهی با نور قلی پور در روزهای اخیر به حداقل ممکن رسیده و تا رسیدن به نقطه صفر فاصله زیادی ندارد اما استراتژی معقول و زیرکانه ی جلالی در برقراری روابط عاطفی و مستحکم با جوانان ترکمن در شهرها و روستاهای مختلف، اعتماد افزایی نسبت به این کاندیدای اصولگرا را بیش از پیش در مناطق ترکمن نشین و فتح خاکریز های رقیب تقویت کرده است که تداوم این روند بی شک به خلع سلاح نورقلی پور در اردوگاه خودی خواهد انجامید.

از سوی دیگر انسجام و هماهنگی ارتباط گیری در کنار قدرت محسوس رسانه ای اصولگرایان در غرب گلستان از مولفه های قابل اتکایی است که در روزهای اخیر بر تحکیم اعتماد آفرینی و تفوق موج روانی کمپین حامیان جلالی در مقایسه با رقیب افزوده است که باید ایام پیش رو را به انتظار نشست و دید که تیم اجرایی و اتاق های فکر اطراف رقابت تا چه اندازه در رفع نقایص و تقویت بسترهای سیادت توفیق خواهند داشت.

نویسنده: اسماعیل البرزی

انتهای پیام /

کردکویی می گوید:

رای ما فقط حاج رحمت جلالی
نه قرمز نه ابی رحمت انقلابی

کردکویی می گوید:

غیرت تعصب شیعه سنی درحمایت ازفرزندانقلاب جانباز سرافراز اشنابه دردرنج مردم منطقه مدیری لایق شعارمردم ولایتمدار بندرترکمن گمیشان کردکوی بندرگز انشااله دهم اردبیهشت

کریم می گوید:

فقط رامین نورقلی پور …….. کاردمله = رامین نورقلی پور

زاهد می گوید:

سلام …اقای البرزی

چه خبر .راستی از ساور چه خبر ..میگم بعد از ساور از مازندرانی خبری داری ….بچه ها میگن تا سه نشد ول کن برو …میگم که مگه جنگه که خاک ریز داریم …

زمان جنگ و خاکریز و بهره برداری اینچنینی گذشت ….چرا مرحله اول خط قرمزت رحمت جلالی بود و حالا نقطه وفاق جلالیه….مگه چیزی بهت رسید یا تکلیف سیاسیه ….. نتایج انتخابات مرحله اول متوجه ات نکرد ….بیا وبرو دنبال توپ و فوتبال و خودتو اذیت نکن

زنده باد اصلاحات و زنده خاتمی و زنده با استراتژی و لیست امید دکتر نورقلی پور

کردکویی می گوید:

اینو بدون هیچ وقت کاردملی جماعت به نورقلی پور رای نمیدن
ترکمنی خودتو جای کردکویی جا نزن
بدجور میترسین از قدرت حاج رحمت

رای ما ترکمن ها فقط حاج رحمت جلالی می گوید:

رای ما ترکمن ها یادگار هشت سال دفاع مقدس و مردی از جنس مردم ، جاچ رحمت الله جلالی می باشد

کاردمله می گوید:

کردکویی عزیز!!!!!!! مگه تو شهر کردکوی زندگی نمی کنی؟؟؟؟؟؟؟ بسیاری از همشهریان از جلالی گله دارند که چرا با توجه به آراء 28000 نفری در دوره نهم و آن هم در شرایطی که سردار زاده رد صلاحیت شده بود در دوره دهم به نفع گزینه کردکوی انصراف ندادند؟؟؟؟؟؟؟!!!!! اگر دوره قبل سردار زاده را رد صلاحیت نمی کردند رای جلالی چه تعداد بود ؟؟؟؟ ( خدا وکیلی و صادقانه ) چرا جلالی به گزینه کردکوی اعتماد نکردند؟ و این بار جواب محبت مردم شهر را می دادند…….. اگر خبر نداری بدان که خیلی ها به رامین نورقلی پور رای می دهند چون جوابی باشد برای خودخواهی جلالی…….. با نورقلی پور ملاقات های بسیاری داشتیم و از ایشان حمایت کردیم و منتظر آراء خیره کننده نورقلیپور باشید……….

ارسال نظر