آیا شهردار گرگان از روی پل میدان ترمینال به پائین می پرد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 757 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:41 ق.ظ، یکشنبه، 8 تیر، سال 1393 نظرات بدون نظر

طبق روزشمار نصب شده در میدان ترمینال گرگان اولین و بزرگترین روگذر استان گلستان تنها ۳۴ روز دیگر تا افتتاح این پروژه زمان باقی است.

roo15به گزارش رادکانا، پروژه پل روگذر میدان ترمینال گرگان از سال 89 توسط شهرداری آغاز شده است و در زمان شروع این پروژه نیز روزشماری در این میدان نصب شده بود که نوید بهره‎برداری بعد از گذشت حدود 15 ماه را به مردم می‎داد.

این پروژه که در روزهای ابتدای مشکلات زیادی را برای شهروندان از لحاظ ترافیکی و عبور و مرور به وجود آورده بود، بعد از مدتی روزشمار آن اعداد را یکی در میان کاهش می داد و بعد از مدتی از کار افتاد، در گذشته هم پروزه های شهرداری گرگان این مشکل را داشته اند که بعد از مدتی روز شمار آن خاموش و از سطح شهر جمع شود.

ولی با روی کار آمدن حسین صادقلو شهردار جدید گرگان سرعت ساخت و ساز در این پروژه افزایش پیدا کرد و پیرو اعلام شهردار گرگان در جلسه ابلاغ بودجه سال 93 شهرداری گرگان مبنی بر افتتاح روگذر میدان شهید قندهاری گرگان در شب 12 مرداد ماه 93  ، روزشمار این پروژه مجددا شروع بکار کرد و امروز7 تیرماه سال 93 نزدیک به 34 روز تا زمان تعیین شده برای افتتاح پل باقی مانده است.

شهردار گرگان همچنین در جلسه ابلاغ بودجه سال 93 اعلام نمود : در صورتی که این پروژه در زمان تعیین شده به اتمام نرسد از بالای پل به پائین خواهم پرید .

بعد از این جلسه بنری توسط شهرداری در محل اجرای پروژه نصب شده که نشان می دهد این پروژه مطابق وعده شهردار در ساعت 9 شب 12 مردادماه امسال افتتاح خواهد شد.

با وجود اینکه این پروژه با سرعت زیاد در حال اجرا و تکمیل شدن است و شاید حدود 90 درصد آن انجام شده باشد هنوز هم بعضی معتقد هستند که این پروژه در زمان معین شده پایان نخواهد یافت و عده ای دیگر هم می گویند این پروژه در زمان تعیین شده تکمیل می شود.

البته کار شهرداری در خصوص سرعت بخشیدن به این پروژه ستودنی است اما باید توجه نمود که فقط در اجرای چنین پروژه هایی سرعت کافی نیست و علاوه بر سرعت در خصوص اجرای استاندارد های لازم نیز باید توجه و دقت صورت بگیرد و کیفیت این پروژه هم مد نظر باشد که در آینده مشکلی پیش نیاید.

همچنین یکی از نکاتی که در خصوص این میدان ضروری به نظر می رسد حل مشکل عابرین پیاده می باشد که در زمان عبور و مرور با خطرات بسیار زیادی رو برو هستند و چندین مورد تصادف به دلیل عدم وجود محلی مناسب برای تردد عابرین در این میدان اتفاق افتاده است .

roo13

roo15

roo17

Picture 441

Picture 442 

ارسال نظر