آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی دار فانی را وداع گفت
تعداد بازدید تعداد بازدید: 951 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:34 ب.ظ، یکشنبه، 19 دی، سال 1395 نظرات ۲ نظر

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در سن ۸۲ سالگی دار فانی را وداع گفت.

photo_2017-01-08_20-30-44به گزارش سرویس حوادث رادکانا به نقل از رادکانا، آیت‌الله اکبر هاشمی‌رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از عمری مجاهدت و تلاش در مسیر آرمان‌های انقلاب عصر امروز یکشنبه 19 دی ماه در یکی از بیمارستان‌های تهران دار فانی را وداع گفت.

وی که ساعاتی قبل به دلیل عارضه قلبی در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شده بود علیرغم تلاش پزشکان در سن 82 سالگی دار فانی را وداع گفت.

خبرگزاری فارس این ضایعه را تسلیت گفته و از خداوند متعال برای ایشان، غفران الهی و برای خانواده‌ آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، صبر و شکیبایی مسئلت می‌‌نماید.

انتهای پیام/

دانشجویان می گوید:

خدا رحمتش کنه……. هاشمی فرد بی نظیری بودند. خدا خیلی دوستش داره چون خبرهای رسیده حاکی از حضور گسترده مردم در خیابان ولیعصر و بیمارستان تجریش است. مرگ حق است و برای همه است….. قطعا روز تشییع جنازه حضور گسترده مردم ایران تاریخی خواهد بود……… هاشمی قهرمانی تو مصلحت نظامی …………… هاشمی قهرمان پیرو خط امام……………………………………………… هاشمی هاشمی …

بازاری می گوید:

درگذشت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رو تسلیت میگم. خبر مرگ وی باور نکردنی بود در این روزها و سال های سخت ،حضورش و نقش وی بسیار مهم و ستودنی بود. در تاریخ معاصر ایران بی نظیر بودند. فراجناحی بود و همه جناح های سیاسی دنبال نردیک شدن به وی بودند تا از اعتبارش بهره ببرند. باور نبودن هاشمی رفسنجانی در جمهوری اسلامی ایران سخت است . نام هاشمی با انقلاب بود . تندروی های اخیر و بخصوص از سال 88 ، به شخصیت آیت الله در بین مردم خللی وارد نکرد. پایگاه اجتماعی قوی ایشان در بین مردم کم نظیر بوده است. مرگ با عزت آیت الله خاری در چشم دشمنان دنیاپرستان بی عقلش بوده است. از امروز باید ایران بدون هاشمی را تجربه کنیم .

ارسال نظر