ائمه جماعات مدارس، سفیران نماز در مدارس گلستان هستند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 360 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:12 ق.ظ، دوشنبه، 5 خرداد، سال 1393 نظرات بدون نظر

قاسم محمدی گفت: ائمه جماعات مدارس حلقه اتصال برای وصول به حقیقت و پاکی روح دانش آموزان و جهت دهنده فرزندان ما به سمت حقیقت جهان هستی می باشند.

radkanaبه گزارش خبرنگار رادکانا، دومین کارگاه آموزشی ائمه جماعات مدارس غرب استان گلستان از شنبه 3/3/93 لغایت یکشنبه 4/3/93 بمدت 2 روز در کانون کوثر اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی برگزار شد.

قاسم محمدی رئیس ستاد اقامه نماز استان گلستان و مشاور استاندار در امر نماز استان در افتتاحیه کارگاه آموزشی نماز در غرب گلستان در کردکوی با بیان این نکته که ائمه جماعات مدارس سفیران نماز در مدارس گلستان هستند، گفت: ائمه جماعات مدارس حلقه اتصال برای وصول به حقیقت و پاکی روح دانش آموزان و جهت دهنده فرزندان ما به سمت حقیقت جهان هستی می باشند.

وی افزود: اجرای طرح مفتاح در استان گلستان در جهت تربیت مبلغین شایسته و کارآمد با هدف تربیت مربیان و استادان خودساخته و دل سوخته ای است که با گفتار و رفتار خود، الگوی علمی و عملی جامعه اسلامی شده و وظیفه کاشتن بذر معرفت در وجود ذلال فراگیران باشد تا میوه طیب و طاهر خود را به نسل های آینده هدیه دهند و چشم همه را به نماز روشن کنند.

محمدی با اشاره به اهداف طرف مفتاح اظهار داشت: اجرای طرح مفتاح با هدف برنامه ریزی برای رشد نماز ائمه جمعه، آشنایی فراگیران با شیوه های دعوت به نماز، آشنایی با مبانی و شیوه های پاسخگویی به سوالات با مخاطبان ائمه جماعات مدارس، دستگاهها و سایر مبلغین و مدت 12 جلسه آموزشی در طول یک سال با روش اجرای حضوری همزمان با سراسر کشور برگزار می گردد.

رییس ستاد اقامه نماز گلستان در خاتمه خاطرنشان کرد: شیوه های دعوت به نماز، خانواده نماز، راه های تکمیل نماز، پرسش و پاسخ در مباحث نماز با شیوه های دعوت عمومی و خصوصی، زمان شروع تربیت، شرایط دعوت فرزندان به نماز، پرسشگری و ویژه های آن، پاسخگویی و صفات آن، مراحل پاسخگویی و شناسایی سوالات مهم و رایج در جامعه پیرامون نماز از دیگر فعالیتهای این طرح می باشد. 

ارسال نظر