ابتکار، ایوبی و سید علی خمینی در راه گرگان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 778 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:01 ب.ظ، چهارشنبه، 18 دی، سال 1392 نظرات ۲ نظر

با حضور همزمان مسئولین کشوری گرگان در کانون توجه رسانه ها قرار می گیرد.

thumb271-fa38f171b5401e9133a751c3dd4f38a2به گزارش خبرنگار رادکانا، فردا پنج شنبه گرگان شاهد حضور همزمان مسئولین کشوری خواهد بود این حضور همزمان موجب می شود که گرگان به کانون توجه رسانه ها تبدیل شود.

یادواره شهدای محمد آباد گرگان با حضور سید علی خمینی

حجت الاسلام سید علی خمینی نوه حضرت امام و سومین پسر حاج احمدآقا ، در یادواره شهدای محمد آباد سخنرانی خواهد کرد .

مراسم یادواره شهدای محمد آباد گرگان در روز پنجشنبه ۱۹دی ماه 92 بعد از نماز مغرب و عشاء در محل سالن ورزشی روستا ( جنب فنی حرفه ای ) برگزار می شود .

سخنران این مراسم ، یادگار امام حجت الاسلام سید علی خمینی خواهد بود .

پردیس سینمایی کاپری گرگان به صورت رسمی افتتاح می‌شود

محمد مهدی صفایی، مدیر پردیس سینمایی کاپری گرگان گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته، این مجموعه فرهنگی و هنری که از ابتدای آبان فعالیت آزمایشی را آغاز کرده بود، با حضور دکتر حجت‌الله ایوبی، معاون وزیر و رئیس سازمان امور سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیران سینمایی کشور و اهالی فرهنگ و هنر گرگان، به‌صورت رسمی گشایش می یابد.

به ‌گزارش روابط‌عمومی کاپری، صفایی تاکید کرد: پردیس کاپری با توجه به امکانات و تجهیزات مدرن سینمایی، آمادگی کامل برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم فجر را دارد و امیدواریم این اتفاق با همراهی مدیران ارشد استان و دستگاه‌های اجرایی فراهم شود.

وی افزود: حضور رئیس سازمان سینمایی کشور فرصت مغتنمی برای اهالی فرهنگ و هنر خواهد بود و زمینه‌های ارتقای فعالیت‌های حوزه سینمایی در استان را تقویت می کند.

مدیر پردیس کاپری با تشکر از همراهی اداره کل فرهنگ و ارشاد و دستگاه‌های اجرایی و انتظامی، تاکید کرد: افتتاح این مجموعه فصلی تازه برای آشتی با سینما خواهد بود و از عموم اهالی فرهنگ، هنر و رسانه دعوت می‌ شود در آیین افتتاحیه که ساعت 18، سه‌شنبه (17 دی) در سالن شماره یک کاپری برگزار می‌شود، شرکت کنند.

دکتر معصومه ابتکار ۱۹ دی پنج شنبه به گرگان می آید

اسماعیل مهاجر مدیر کل محیط زیست استان گلستان درجمع خبرنگاران گفت: رئیس سازمان محیط زیست کشور پنج شنبه 19 دی ماه به استان گلستان سفر خواهند کرد.

وی افزود: خانم ابتکار در سفر یک روزه ای که خواهند داشت به سرکشی جاده ابر و بررسی برخی مشکلات در حوزه محیط زیست خواهند پرداخت.

رضا از گرگان می گوید:

پس فردا گرگان باید روز خبری داشته باشد.

ابتکار می آید و بعضی سیاسیون در گلستان و مخصوصا گرگان ذوق زده می شوند و شایدم ذوق مرگ شوند.

گلستان بلاگ می گوید:

سلام
با تشکر از مطلب خوب شما
این مطلب با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد
http://golestanblog.ir/?p=13636

ارسال نظر