اتحاد ایرانی و افغانستانی به سبک مدافعان حرم/ مدافعان داعش چه کسانی هستند+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 224 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:18 ق.ظ، پنج شنبه، 9 اردیبهشت، سال 1395 نظرات بدون نظر

پس از عقده گشایی رسانه‌ سلطنتی انگلیس درباره مدافعان حرم افغان پاسخ‌های جالبی از سوی مردم در حمایت از مدافعان حرم اهل بیت‌ (ع) به معاندان داده شد.

مدافعان+حرمبه گزارش سرویس جهاد و مقاومت رادکانا به نقل از فارس، مستند آکنده از حقد و کینه بخش فارسی شبکه سلطنتی انگلیس (بی‌بی‌سی فارسی) درباره سرافرازان تیپ فاطمیون مدافع حرم حضرت زینب(س) با عنوان «مدافعان اسد» با هدف اختلاف افکنی میان دو ملت هم‌زبان و برادر ایران و افغانستان واکنش‌های بسیاری در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشت.

انتشار تصاویر و شعارهای شهدای مدافع حرم افغانستانی که بازتابی از هدف پاک  مقدس آنان در دفاع از حرم حضرت زینب (س) است به مدافعان گروه‌های تکفیری و تروریست داعشی این پیام را گوشزد می‌کند که اهداف مدافعان حرم در مبارزه با کفر و شرک فراتر از مرزهای جغرافیایی و نژاد مردمان آن است و این مهم بر کسی پوشیده نیست.

در اینجا شهید آوینی می‌گوید: «بگذار اغیار هرگز درنیابند، که این قلب‌های ما از چه اشتیاق و شور و نشاطی مالامال است و روح ما در چه ملکوتی شادمانه سر می‌کند و سر ما در هوای کدامین یار خود را از پا نمی‌شناسند، بگذار اغیار هرگز درنیابند.»

در ادامه بخشی از پاسخ کاربران ایرانی به یاوه گویی‌های BBC در خصوص مدافعان حرم افغان! را مشاهده می‌کنید:

 

مستندسازان کوردل BBC خوب نگاه کنند! عکس نوشته مدافع حرم افغان بروی پیراهنش: گر پا بگذارید به صحن زینب (س)… والله زمانه را بهم می‌ریزیم.

*اتحاد ایرانی و افغانستانی به سبک مدافعان حرم

 

* BBC می‌گوید مدافعان حرم افغان به خاطر پول و اقامت به سوریه می‌روند! تو بگو این لحظات چند؟!

 

*بی‌بی‌سی در حالتی انفعالی، مدافعان حرم حضرت زینب (س) را زیر سوال می‌برد. هیچ منطقی برای اثبات مدعای خود ندارد جز اینکه در نریشن‌های محزون تلاش‌ می‌کند بگوید آنها مدافع اسد هستند، نه مدافع حرم! بی‌بی‌سی آشکارا در کنار داعش می‌ایستد و جنگیدن با آنان را خلاف ارزیابی می‌کند.

* بی‌بی‌سی انگلیسی می‌گه: فاطمیون برای پول و اقامت در سوریه می‌جنگند، آخه اگر پول و اقامت می‌خواستن که می‌آمدن انگلیس نه اینکه برن سوریه با نوچه‌های شما بجنگن و خودشونو به کشتن بدن.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر