اتمام عملیات گازرسانی در غرب گلستان / چند روستای صعب‎العبور و کوهستانی فاقد گاز هستند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 556 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:24 ب.ظ، دوشنبه، 8 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان گفت: این شرکت در ادامه روند گاز رسانی در سطح استان خوشبختانه توانست تمامی شهرها غرب استان گلستان را از نعمت گاز بهره‎مند سازد.

13901124000306_PhotoA

به گزارش رادکانا به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان گلستان، رمضانعلی سنگدوینی اظهار داشت: در همین راستا عملیات گازرسانی به تمام روستاهای غرب استان که قابلیت گازرسانی داشته‎اند به پایان رسید و همه روستاهای این منطقه از گاز طبیعی برخوردار شده‎اند.

وی تصریح کرد: تنها چند روستای صعب‎العبور و کوهستانی که فاصله بسیار زیادی از خطوط گاز دارند در این منطقه گازرسانی نشده است زیرا این امر هزینه بسیار زیادی داشته و مقرون به صرفه نیست.

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان گفت: از 995 روستای موجود استان تعداد 844 روستا قابلیت گازرسانی دارند که تاکنون 680 روستا و سازمان از نعمت گاز بهره‎‎مند شدند ضمن اینکه در همین رابطه تعداد 74 روستا در دست اجرا و 105 روستا نیز در برنامه گاز رسانی قرار دارند.

سنگدوینی افزود: در حال حاضر رسالت ما در این بخش استان خدمات‎رسانی مطلوب به مشترکان عزیز و تامین گاز پایداربر ای آنها و همچنین گازرسانی به واحدهای صنعتی عمده و جزء است که خوشبختانه همکاران خدوم به تمام توان مشغول انجام وظیفه هستند.

مدیر عامل گاز گلستان اذعان داشت: فرایند گازرسانی در منطقه شرق گلستان نیز برابر برنامه در حال اجرا است و تلاش داریم با همکاری مسئولان و دستگاه‎های ذیربط هر چه سریع‎تر از نعمت گاز بهره‎مند شوند.

ارسال نظر