اجازه نمی‎دهیم وصله‎های نامناسب، آبرو و اعتماد مردم به دستگاه قضایی را خدشه‎دار کنند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 82 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:46 ق.ظ، سه شنبه، 18 مهر، سال 1396 نظرات بدون نظر

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: هر چند شمار تخلفات اندک است اما نیاید اجازه دهیم همین تعداد کم که از سوی برخی وصله های نامناسب اتفاق می افتد، آبرو و اعتماد مردم به دستگاه قضایی را خدشه دار کنند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری گلستان در مراسم معارفه مسئول حفاظت و اطلاعات شورای حل اختلاف استان در گرگان گفت: با وجود ورود سالانه حدود 400 هزار پرونده به دادگستری ها و شوراهای حل اختلاف استان و امکان تخلفاتی که در این پرونده ها وجود دارد تعداد تخلفات به انگشتان دست هم نمی رسد .

هاشمیان افزود: هر چند شمار تخلفات اندک است اما نیاید اجازه دهیم همین تعداد کم که از سوی برخی وصله های نامناسب اتفاق می افتد، آبرو و اعتماد مردم به دستگاه قضایی را خدشه دار کنند.

این مقام ارشد قضایی استان با بیان این که رویکرد ما در بخش حفاظت و اطلاعات مچ گیری نیست افزود:اولویت نخست ما آموزش به همکاران در کنار تقویت نظارت ها ست زیرا تجربه نشان داده است برخی از تخلفات به علت ناآکاهی افراد از قوانین و آسیب هایی که تهدیدشان می کند، رخ می دهد.

هادی هاشمیان در ادامه سخنان خود گفت: خوشبختانه شورای حل اختلاف استان گلستان یکی از شوراهای خوش نام کشور است .

هاشمیان در بخش دیگری از سخنان خود بار دیگر با تاکید بر رفتار مناسب با مردم خاطر نشان کرد: رفتار نامناسب با مردم خط قرمز ما در دستگاه قضایی است .

رئیس کل دادگستری گلستان افزود: مردم به امید حل اختلاف و مشکلاتشان به دستگاه قضایی به ویژه شورای حل اختلاف مراجعه می کنند و ما باید مراقب باشیم با بی توجهی و رفتار نامناسب، آنان را نرنجانیم.

در مراسمی علی سوسرایی به عنوان مسئول حفاظت و اطلاعات شورای حل اختلاف استان گلستان معرفی شد ./ پایگاه اطلاع رسانی دادگستری کل گلستان

اجازه نمی دهیم وصله های نامناسب، آبرو و  اعتماد مردم به دستگاه قضایی را خدشه دار کنند

اجازه نمی دهیم وصله های نامناسب، آبرو و  اعتماد مردم به دستگاه قضایی را خدشه دار کنند

انتهای پیام/

ارسال نظر